• 07 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

פסטיבל היין 2016 במתחם הקטר בבאר-שבע

בואו לטעום יינות, ליהנות ממופעי אמנות, דוכני גבינות , שמני זית ושוקולד פסטיבל היין המסורתי במתחם הקטר בעיר העתיקה

טעימות של יינות מרתקים: חדשים ונדירים, מגוון הופעות בהן: חגיגה לטינית עם להקת latin-power""-איטלו גונזלס, להקת "אטרף", אבי סינגולדה וחברים. שפע של פעילויות, יקבים, דוכני גבינות, שמני זית ושוקולד. כל אלה ועוד במסגרת פסטיבל היין 2016 שיתקיים בימים רביעי וחמישי 15/09-14/09 במתחם הקטר בעיר העתיקה.

הפריחה של יקבי הבוטיק, זכייתם של מותגים ישראליים בתחרויות עולמיות, הפופולריות של סיורים מודרכים ביקבים והופעתם של ברי יין ברחבי הארץ, שמים את ישראל על דרך היין.

מסורת זו באה לידי ביטוי גם בבאר-שבע. מבקרי הפסטיבל, בהובלת עיריית באר-שבע ובהפקת אגף האירועים בחברת "כיוונים", יוכלו ליהנות ממבחר ברי יין , להביע דעה על יינות טרם יציאתם לשוק ולטעום זנים ממגוון חלקות וכרמים של יקבים, שיצננו את האווירה הקייצית ויתחרו על טעמם של המבקרים. כל אורח יוכל לבחור את סגנון הטעימה וסוג היין שיציף את לשונו בטעמים משכרים.

כזכור, מתחם הקטר, מתחם תחנת הרכבת הטורקית ההיסטורית, נמצא בציר תנועה מרכזי, המחבר את הכניסה לעיר מכיוון צפון-מערב עד ליציאה הדרומית לכיוון אילת . במקום, מוקד בילוי תרבות ואמנות המשתרע על פני כ-7.5 דונם הכולל שלושה מבנים לשימור בו ניתן להנות מתערוכות מתחלפות בקרונות ,מסילות ברזל אותנטיות, בית קפה - מסעדה וגולת הכותרת כאמור, קטר הקיטור המוצב במתחם שמספרו 70414.
פסטיבל היין​​​​​​​

ראש העיר באר-שבע, רוביק דנילוביץ': "מתחם תחנת הרכבת התורכית בבאר-שבע הוא אחד היפים והמרגשים במדינת ישראל. בשיתוף פעולה עם רכבת ישראל ומשרד התחבורה, שוקם נדבך היסטורי חשוב שהוקם על ידי השלטון העות'מני, ששלט בארץ, עדות למרכזיותה של באר-שבע כעיר מחוז.  מיזם זה מהווה חוליה אחת, בציר שיכלול רצף של מוזיאונים ומוקדי תרבות ואמנות ואחד מההעוגנים ההיסטוריים של העיר, שמסמלים את המורשת העמוקה של באר-שבע, מוקד משיכה נוסף למבקרים מהארץ ומחו"ל ." 

תגובות

End of content

No more pages to load