• 08 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

לא רק חול וגמלים תועים

ככה ממתגים את הנגב - קהילת מעצבים דרום ברשות לפיתוח הנגב רוצה לשבור את הסטיגמות הקיימות על האיזור

אחת הכרזות בתחרות (צילום: באדיבות לירז בנג'ו )

קהילת "מעצבים דרום" בשיתוף הרשות לפיתוח הנגב, השיקו השבוע את תחרות עיצוב הכרזות "הנגב לא מה שחשבתם". במסגרת התחרות, מעצבים מכל הארץ מוזמנים לעצב כרזה המתארת את התפתחות הנגב בשנים האחרונות לפי נקודת הראות שלהם. הכרזות הזוכות יוכרזו בטקס חגיגי במעמד בכירים מתעשיית העיצוב והפרסום בארץ, נציגי הרשות לפיתוח הנגב, בכירי התעשייה הדרומית ועוד. להגשת מועמדות ופרטים אודות התחרות: negev.designsouth.org.il

תחרות הכרזות , הנגב- לא מה שהכרתם, הוקמה במטרה להציג את ההתחדשות והפיתוח לה זוכה הנגב בשנים האחרונות. מעבר צה"ל דרומה וכניסתם של חברות הייטק מובילות בעולם, יצרה כר של הזדמנויות עבור מעצבים מקצועיים אשר מגלים עניין בנגב. במסגרת התחרות יציעו מעצבים מקצועיים וחובבים את הפרשנות שלהם לנגב ולפיתוח הכלכלי-חברתי של האזור, על ידי עיצוב כרזה תוך שימוש באמצעים טיפוגרפיים, ויזואליים ואמצעים יצירתיים אחרים. 20 הכרזות שיעלו לשלב הגמר יוצגו בתערוכה חגיגית ובה יוכרזו 3 המקומות הראשונים ובהם הכרזה הזוכה.

את התחרות יוזמת "קהילת מעצבים דרום" , אשר חברים בה מעצבים צעירים, חדשניים ופורצי דרך הפועלים בנגב. הקהילה הוקמה במטרה לחזק את סצנת העיצוב המקומית, לקדם מפגשים מקצועיים בתחום, הרצאות ולחשוף את המעצבים בדרום ובארץ בכלל לאפשרויות התעסוקה והביקוש העולה למקצועות העיצוב בנגב.

מיזם מעצבים דרום הוא עוד דוגמא לעשייה התרבותית היזמית שצומחת מתוך השטח ברחבי הנגב. בשנים האחרונות מתגבשות להן קהילות תרבותיות רבות, כמו קהילות האמנים בערד, בעיר העתיקה באר שבע ובמקומות נוספים. בנגב מתהווה סצנה תרבותית חזקה שכבר ניתן לראות את השפעותיה על פריחתה בתחומי האמנות השונים ועל הקהילות שמתגבשות בערים ובישובים בנגב. לתחרות הכרזות שותפים הרשות לפיתוח הנגב, מעו'ף הסוכנות לעסקים קטנים, גב-ים נגב ועיריית באר שבע.


תגובות

End of content

No more pages to load