• 28 יוני 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:
מיכאל לייטמן

כך נפסיק להזמין אנטישמיות על עצמנו

"יש לאמץ הגדרה חדשה למונח אנטישמיות", הכריזה ראש ממשלת בריטניה, תרזה מיי, במטרה להדק את האכיפה על פשעי השנאה

לאור העלייה במספר התקריות האלימות כלפי 270 אלף יהודי בריטניה בשנתיים האחרונות, הכריזה תרזה מיי, ראש ממשלת בריטניה, כי בריטניה תהיה בין המדינות הראשונות לאמץ הגדרה בינלאומית חדשה למונח אנטישמיות.

הכרזתה של מיי תאפשר לראשונה נקיטת צעדים משמעותיים כנגד האנטישמיות. בכך מקווה ממשלת בריטניה להפוך את האנטישמיות לגנאי ולהפחית את השנאה.מהם שורשי האנטישמיות והגורם שמסתתר בבסיסה?

שורשי השנאה ליהודים

בקרב העם היהודי חבויה נטייה אלטרואיסטית שפעמה בלבם של היהודים מראשית התקבצותו של עם ישראל  בבבל העתיקה, לפני כ-3,500 שנה, ועד לחורבן בית המקדש השני שחרב בגלל שנאת חינם. לאורך השנים הללו היתה ישראל אומה רוחנית חזקה, מלוכדת בעוצמה פנימית ומקושרת בקשרי ערבות הדדית.

כל עוד שמרו היהודים על הכלל המפורסם, והיו "אור לגויים" – הקרינו את הכוח החיובי לכל האנושות.

מחורבן בית שני והלאה חדלה האנושות לקבל הזנה מהמקור הרוחני שזרם אליה דרך עם ישראל. אומות העולם שהתרגלו לשפע, דרשו באופן טבעי ובלתי מודע את המגיע להן בחזרה. הביטוי הוא שנאת יהודים בלתי נשלטת זו שמוגדרת היום כ"אנטישמיות".

בחזרה לממלכת בריטניה...

הטמעת הגדרה חדשה למונח אנטישמיות בקרב הבריטים לא תוכל לשנות את טבע האדם. אין ביכולתו של דיוק הניסוח לאזן את היחס הטבעי השלילי המושרש בקרב אומות העולם כלפי היהודים. בספר הזוהר, ספר הספרים של חכמת הקבלה המפרש את כל סודות התורה, נכתב כבר לפני אלפיים שנה כי השנאה ליהודים תימשך לאורך אלפי שנים, עד אשר יזרום לעולם כוח חיובי שהיחידים שיכולים להפיק אותו הוא בני העם היהודי כתוצאה מן החיבור ביניהם.

בתהליך מורכב וחד מניעה מערכת הטבע הגלובלי את כלל האנושות  ללחוץ על העם היהודי להתחבר ביניהם על מנת שיממשו את חובתם ואת תפקידם המוסרי מימים ימימה. כדי להתאחד ניתנה לנו שיטת החיבור – חכמת הקבלה, שביכולתה לסייע בידינו לשמש דוגמה ומופת לכל העמים. אז יתפשט סוף סוף הכוח החיובי בקרב אומות העולם, ירגיע את השנאה כלפי היהודים, ימיר אותה לאהדה וילכד את האנושות כולה לכדי קהילה עולמית אחת.


הרב ד"ר מיכאל לייטמן עומד בראש תנועת קבלה לעם העולמית, ומדי יום מעניק שיעורי קבלה המשודרים בערוץ 66 ב-HOT ובאתר האינטרנט. התנועה מזמינה את כולם לבוא וללמוד את חכמת החיבור המבוססת על כלל היסוד של העם שלנו, "ואהבת לרעך כמוך". לפרטים על מעגלי שיח חווייתיים ברחבי הארץ ועל מסלולי הלימוד חייגו: 1-700-509-209.

מיכאל לייטמן, ראש ארגון "קבלה לעם" העולמי

תגובות

End of content

No more pages to load