• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

דנה אופיר מונתה למנהלת מרחב דרום של התאחדות התעשיינים

אופיר הינה האישה הראשונה שתכהן בתפקיד מנהלת מרחב דרום בהתאחדות התעשיינים. היא תוביל את הפיתוח הכלכלי והתעשייתי של מפעלי הדרום.

דנה אופיר. צילום: התאחדות התעשיינים

אופיר (39), שמתגוררת בקיבוץ בית קמה, החלה את דרכה את בהתאחדות התעשיינים לפני 7 שנים ושימשה כמרכזת הפרויקטים במרחב דרום. במסגרת תפקיד זה ריכזה את הפורומים המקצועיים במרחב ועמדה בקשר שותף מול התעשיינים והרגולטורים, ביניהם גורמים בכירים בשלטון המקומי ובמשרדי הממשלה. 

יחד עם שותפיה במרחב, בשלטון המקומי ובשירות התעסוקה פיתחה אופיר מודל למתן מענה לעובדים בעת סגירת שעריו של מפעל. המודל מבוסס על איסוף נתונים ופילוח מדויק של כישורי העובדים, הנעשה ביריד מיוחד במקום עצמו ומציאת משרות מתאימות עבורם במפעלי תעשייה אחרים, על מנתם לשמרם בענף. 

בשנה האחרונה כיהנה אופיר כמנהלת המכללה לניהול בתעשייה. במסגרת התפקיד זה הייתה אמונה על מערך ההכשרות, קורסים, סדנאות, ימי עיון וכנסים לתעשיינים בכל הארץ. היא קידמה בתפקיד זה שיתופי פעולה משמעותיים בין התעשייה לחברות וארגונים שונים. היא תחליף את ניר שור, שסיים בחודש שעבר את תפקידו. 

דנה אופיר, מנהלת מרחב דרום בהתאחדות התעשיינים, מסרה: "אני שמחה על הזכות שנפלה בחלקי לחזור הביתה לדרום ולקדם את התעשייה יחד עם שותפיי במפעלים, ברשויות המקומיות ובמשרדי הממשלה. התעשייה הייתה מאז ומעולם מנוע כלכלי של המשק הישראלי ומעסיק משמעותי בנוף הדרומי. יש לקידום התעשייה חשיבות מיוחדת ביציאה ממשברים. כצעד ראשון ארחיב את המפגשים פנים אל פנים עם התעשיינים במרחב על מנת לנטר את הצרכים ולגבש פתרונות הוליסטיים להתמודדות עמם". 

אמיר הדס, יו"ר מרחב דרום בהתאחדות התעשיינים, מסר: "כמו תעשיינים רבים באזור הדרום אני מכיר את דנה עוד מתקופתה כמרכזת פרויקטים במרחב. יש לי ביטחון ואמון מלא ביכולותיה להצעיד את התעשייה הדרומית קדימה ואני מברך על הצטרפותה לצוות מרחב דרום בהתאחדות התעשיינים".


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3BMuCfS
​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

תגובות

End of content

No more pages to load