• 08 דצמבר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מתנדבים בעמותות למען החברה - ומקבלים הנחות בביג

עשרות מהמותגים המובילים בישראל נרתמו למיזם של ביג הקורא למאות אלפי הקונים במרכזי ביג לצאת ולהתנדב למען הקהילה

צילום: יח''צ ביג / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

קבוצת BIG יוצאת בפרויקט חברתי ראשון מסוגו בשיתוף רשתות מובילות וחנויות במרכזי הקניות של ביג, במטרה לעודד ולקדם התנדבות בעשרות עמותות מובילות. 

במסגרת הפרויקט מאות אלפי לקוחות קבוצת ביג יוזמנו לאורך השנה לאתר התנדבות ייעודי שהוקם בשיתוף מיזם "באר המשאלות", בו יוכלו להירשם לפעילות התנדבות לבחירתם מתוך עשרות עמותות ולקבל בהוקרה הטבה לקניה שתוענק להם על ידי החנויות המשתתפות במרכזי ביג.

בין המותגים המשתתפים: סופר פארם, קבוצת פוקס, קסטרו, הודיס, קסטרו הום, אורבניקה, קרולינה למקה, גולף הום, גולף, גולף קידס, H&M, H&O, קרטרס, סטימצקי, צומת ספרים, נעלי אלדו, נעמן, ורדינון, ארומה, Be fresh גולדה, פיצה האט, מגה ספורט, רונן חן ועוד. 


בשיתוף פעולה וליווי מקצועי של "המועצה הישראלית להתנדבות" לוקחות חלק בפרויקט 40 עמותות אשר יאפשרו פעילות התנדבותית מגוונת כגון: איסוף וחלוקת מזון, סיוע לקשישים, התנדבות במסגרות חינוכיות לילדים, תמיכה בילדים עם צרכים מיוחדים, ניקוי חופים, שמירה על הסביבה ועוד. 

יסמין אלעד, מנהלת האחריות התאגידית בקבוצת BIG, "ביג רואה בהעמקת המעורבות החברתית עוגן מרכזי להצלחתה תמיד ובמיוחד בתקופה הנוכחית. עידוד ערך ההתנדבות וחשיפת מגוון האפשרויות ללקוחות ולשותפים, הינה חלק בלתי נפרד מהמחויבות שלנו לפעול למען הקהילה שאנחנו חלק ממנה. לכולנו יש משאלה לעתיד טוב יותר, אם זה לחינוך איכותי יותר לילדינו או לסיוע משמעותי יותר למשפחות מעוטות יכולת. בשיתוף פעולה מיוחד עם הרשתות השוכרות בביג, החלטנו לחשוף את לקוחות קבוצת ביג לכל אותן עמותות שעושות עבודת קודש לאורך השנה ולהזמין אותם להביע משאלה חברתית, להירשם להתנדבות בעמותה לבחירתם ולפעול להגשמת המשאלה, כאשר מלבד הסיפוק שבעשייה החברתית, יקבלו הנרשמים גם הטבה בחנויות מרכזי ביג של המותגים המובילים המשתתפים בפרויקט".

לפרטים נוספים על אפשרויות ההתנדבות וההטבות ניתן להיכנס לאתר BIG משאלות.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 

תגובות

End of content

No more pages to load