• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הושק מיזם ייחודי לחיזוק עסקים קטנים ובינוניים בב''ש

מיזם ארצי ייחודי וראשון מסוגו בארץ, שנועד לחזק עסקים קטנים ובינוניים לשפר ולהגדיל את ביצועיהם על בסיס למידה והצלחה, הושק בימים אלה בהובלת רוביק דנילוביץ, ראש עיריית באר שבע- הרשות המקומית הראשונה בארץ

שותפי המיזם במעמד השקת השלב הנוכחי:  מימין לשמאל: ליאור דיעי (יעדים), ישראלה הרבלין ("מומחיות זהב"), יעל גוז-פלג (רוטרי), נטלי אמית (נטפים) צילום: דקלה סיסו, שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

העירייה, באמצעות החברות העירוניות 'יעדים' ו'כיוונים', מובילה ומחויבת לסיוע לבעלי העסקים, תוך יצירת רשת ביטחון מתאימה.
"המיזם הזה הביא לצמצום הוצאות מידיות של העסק וצמצום כוח אדם לצרכים אד הוק. הנוכחות של היועץ אפשרה רשת בטחון, אמון עצמי, שותף לבחינת חלופות וקבלת החלטות מושכלות, כלים ניהוליים והתנהלות נכונה מול ספקים על פי יכולות המסעדה בכל רגע נתון", אמרה לאה סיבוני, בעלת מסעדת קוקה בבאר שבע.

ליאור דיעי, מנכ"ל חברת יעדים, החברה העירונית לפיתוח עסקי בעיר, ציין כי מדובר במיזם שבמסגרתו 'מומחי זהב' ישראלים בולטים בתחומם, עתירי ידע וניסיון, הנמצאים סביב גיל הפרישה ("גולדן אקספרטיז-Golden expertise) ולאחריה, מובילים תהליכי ייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים בדרכם להצלחה ושגשוג, וזאת על בסיס התנדבותי בלבד. 

מייסדת מיזם 'מומחי זהב' , ישראלה הרבלין, מסרה כי, בישראל קיים משאב אנושי גדול ובלתי מתכלה של כ-70.000 פורשים מדי שנה מעולם התעסוקה, שצברו מיליוני שעות של ידע וניסיון המהווים מקור להשפעה ותרומה משמעותית לפיתוח הכלכלה המקומית והלאומית. "במסגרת המיזם שלנו, שנערך על בסיס התנדבותי מצד הצוות, יעברו בעלי העסקים תהליך ייעוצי מתודולוגי מנוהל נמדד ונחקר, הכולל עד 72 שעות פרונטליות/מקוונות על פי צורך, עם 'מומחה זהב' אחד או יותר, משך עד חצי שנה, תוך אפיון צרכי העסק, גיבוש מטרות ויעדים ויישום השינויים הנדרשים להצלחתו. מדובר בתהליך ייחודי, הנותן ערך רב הן לעסק והן לצוות מומחי הזהב, המייעץ להם", אמרה הרבלין.

למיזם זה נרתמו חברות מובילות במשק ובהן נטפים. החברות משמשות מקור חשוב למומחי הזהב ותומכות במימון והרחבת רשת הביטחון לחיזוק האקו-סיסטם הכלכלי. מנהלת אחריות תאגידית גלובלית בחברת נטפים, הגר קוסטיאנובסקי: "אנו מאמינים בכוח השילוב שבין ניסיון רב שנים וידע מצטבר לבין חדשנות, סקרנות וידע טכנולוגי. התפיסה של גיוון גילאי מוטמעת בתרבות של נטפים המושתתת על כל מגוון העובדים בקהילה". זו השנה השניה שהחברה בוחרת ללוות ולהצמיח מיזם פורץ דרך זה – במסגרתו אנשיה מסייעים  בגיבוש ובמימון התשתיות לבניית המיזם כמו גם בחיבור בינו לבין עובדינו המתנדבים כמומחי זהב לליווי העסקים.
נשיאת מועדון רוטרי באר שבע  יעל גוז-פלג, הודיעה לאחרונה על מתן חסותם למיזם, מתוך שאיפה לחיזוק והעצמה של עסקים בעיר לטובת צמיחה כלכלית ואיתנה.

בימים אלה פורסם קול קורא המציע, זו השנה השלישית, לבעלי עסקים בבאר שבע להצטרף למיזם הייחודי, כשהפעם תהיה הזדמנות ל-30 עסקים להנות מתהליכי ייעוץ בשנת 2021-2022.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load