• 16 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בשעה טובה נחנכה בעומר מרפאת כללית המורחבת והמחודשת

במרפאה חגגו היום, חמישי, בהתרגשות גדולה את פתיחתה מחדש אחרי 8 חודשי עבודה אינטנסיבית  לטובת 67% מתושבי עומר, מבוטחי כללית

צילום: דוברות כללית

במרפאה המחודשת שהחלה לפעול למעשה כבר לפני כחודש, זוכים כעת מטופלי הכללית ביישוב למרפאה רחבת ידיים, חדישה ומותאמת למטופליה ולשירותים הניתנים בה. במרפאה 9 רופאי משפחה, רופאי ילדים מומחים, שירותי רפואת נשים, צוות סיעוד מסור, טיפת חלב ושירותי משרד. בטקס השתתפו ראש המועצה המקומית מר פיני בדש, הרב יוסף גינזבורג, מנכ"לית כללית הנכנסת הגב' רות רלברג, סמנכ"ל כללית יורם סגל, מנהלת כללית מחוז דרום הגב חדווה אמונה, חברי הנהלת מחוז דרום וצוות המרפאה.

"אני גאה להיות כאן היום ולפגוש את כולכם ביום חגיגי זה, לכבוד הוא לי לחנוך את המרפאה הראשונה כמנכ"לית ודווקא כאן, כולם יודעים שיש לי מקום מיוחד בלב לדרום" אמרה מנכ"לית כללית הנכנסת הגב' רות רלברג "פתיחת המרפאה היא חלק מתכנית הפיתוח של כללית, לספק מגוון רחב ומותאם של שירותים רפואיים בסטנדרט גבוה כך שתושבי היישוב ייהנו מרפואה מתקדמת וזמינה בהתאמה לצרכיהם בעידן החדש. התרשמתי מהאמון הרב שנותנים בצוות המרפאה, המרפאה גדלה וצומחת, בהצלחה!" 

צילום: דוברות כללית
 
חדווה אמונה מנהלת המחוז פתחה והודתה למי שהיו חלק מהתהליך לחידוש המרפאה: "אני שמחה להיות פה ולחנוך את המרפאה המחודשת. למרפאה בגרסתה החדישה והמורחבת שותפים רבים לתכנון לבניה ולהרחבת השירות, בראש ובראשונה המטופלים תושבי עומר, מעורבים, אכפתיים. תודה על הסבלנות על השותפות והמעורבות בזמן ההמתנה להתחדשות המרפאה."

עוד המשיכה חדווה ואמרה כי :"צוות המרפאה המונה 28 אנשי צוות על פני השבוע, צוות שמעורב כבר כמעט שנתיים במיגור הקורונה בדרום, צוות שזוכה למחמאות רבות  על יחסו ועל מוכנותו לעזור מעל למצופה, אתם הון אנושי יקר, כל הכבוד לצוות הוותיק והחדש. תודה למועצת עומר על השותפות המלאה, על הליווי האישי של ראש המועצה, שיתוף פעולה שמוכיח את עצמו בזמני משבר הקורונה ומוכיח עצמו גם בשגרה.  בסקרים האחרונים שערכנו בלט במיוחד היחס במרפאה שהוא גבוה מהממוצע הארצי, יש לכם הרבה במה להתגאות. אני מודה לכולם תמשיכו לעשות טוב ולשפר. אנו נעשה הכל כדי להמשיך ולהשקיע באיכות בשירות להיות חדשנים ויזמים. תודה לכולם ושנצליח".

ראש מועצת עומר מר פיני בדש ברך על פתיחת המרפאה ואמר: ״ הגענו בשעה טובה לרמת שירות ומרפאה המתאימה ליישוב ולצמיחתו רוב תושבי עומר הם מבוטחי כללית ועם הרחבת וחידוש המרפאה עשיתם מהפך. מקווה שהמרפאה תהיה בעיקר למניעה ופחות לטיפול בחולי,  יש כאן צוות מצוין ואני בטוח שתעשו זאת הכי טוב. תודה על המאמץ ועל ההשקעה, נמשיך יד ביד להיות שותפים להכל בריאות ורק בריאות״. 

הרב יוסף גינזבורג כיבד את הנוכחים ואת המעמד, ברך על הפתיחה ואמר: "שיהיה בשעה אני רוצה לאחל למטופלים ולצוות המטפלים שהמקום ייתן בריאות לאנשים, הנחייה טובה ושכל מי שמגיע יגיע לשפר את המצב, שעצם הבריאות הטובה יהיה תמיד לכולם שכל מה שייעשה במקום זה יהיה בהצלחה וייעשה בקלות. "יהי נעם אדני אלוהינו עלינו ומעשה ידינו כוננה עלינו ומעשי ידינו כוננהו שתשרה ברכה בכל מעשי ידיכם".על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 


תגובות

End of content

No more pages to load