• 16 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

יעקב דור מונה למנכ"ל המכללה הטכנולוגית באר שבע

בהמשך לפרישתו של מנכ"ל המכללה דב פ. תמיר לאחר קריירה מפוארת של מעל 48 שנים מתוכן מעל 16 שנים בתפקיד מנכ"ל המכללה, אישרה האסיפה הכללית של המכללה הטכנולוגית, את המלצת הועד המנהל

רו''ח אביבה דידי, יעקב דור (צילום: יח''צ המכללה / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

בהמשך לפרישתו של מנכ"ל המכללה דב פ. תמיר לאחר קריירה מפוארת של מעל 48 שנים מתוכן מעל 16 שנים בתפקיד מנכ"ל המכללה, אישרה האסיפה הכללית של המכללה הטכנולוגית, את המלצת הועד המנהל בראשותו של פיני בדש (ראש מועצת עומר), למנות את יעקב דור למנכ"ל החדש של המכללה הטכנולוגית באר שבע ואת רו"ח אביבה דידי למשנה למנכ"ל. 

יעקב דור נשוי ואב לשלושה ילדים, עלה ארצה לבאר שבע בשנת 1979. סיים את לימודיו במקיף ו' בבאר שבע, בהשכלתו בעל תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול במכללה האקדמית להנדסה SCE ותואר שני במנהל ציבורי באוניברסיטת בן גוריון. בנוסף לכך, דור בוגר תואר הנדסאי תעשיה וניהול מהמכללה הטכנולוגית באר שבע, בוגר קורס יעוץ וניהול תיקי השקעות יחד עם קורס דירקטורים בחברות ציבוריות מאוניברסיטת בן גוריון.

יעקב דור החל עבודתו במכללה הטכנולוגית בשנת 1997, מיד עם סיום לימודיו במכללה במסלול הנדסאים ומאז עסק במגוון רחב של תפקידים במקביל ללימודיו ועם מינויו למנכ"ל המכללה ביצע סגירת מעגל במוסד בו החל את לימודיו. 

בראשית דרכו במכללה ניהל את שלוחת המכללה באבן שמואל (ליד קריית גת) שעסקה בעיקר בהכשרת כוח אדם לחברת אינטל. החל משנת 2011 כיהן כמשנה למנכ"ל המכללה ועבד בצמוד למנכ"ל המכללה דב פ. תמיר, כאשר תחת תחומי אחריותו היו ניהול מערך השיווק והגיוס של המכללה לרבות פיתוח פרויקטים בשילוב תעשייה, ניהול מערך מנהל הסטודנטים, ניהול מערך המחשוב לרבות הפיתוח הטכנולוגי של המכללה.
 
בנוסף, הוא משמש כמרכז פורום המכללות הטכנולוגיות הארצי והיה בעברו חבר מועצת עירית באר שבע. במקביל לתקופה זו משמש גם כמרצה ומנחה פרויקטים במוסדות להשכלה גבוהה. יעקב דור, הינו ממובילי מאבק המכללות הטכנולוגיות ותרם רבות לקידום ומינוף המכללה הטכנולוגית. 

רו"ח אביבה דידי , רווקה+1 , סיימה את לימודיה התיכוניים בתיכון שדות נגב. תושבת  באר שבע מאז 1984. בעלת תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות באוניברסיטת בן גוריון.

רו"ח אביבה דידי בעלת ניסיון עשיר בתחום הרשויות והעמותות, החלה את דרכה במכללה בשנת 1998 בתפקיד חשבת המכללה ומאז מילאה שורת תפקידים במערך הפיננסי של המכללה. החל משנת 2012 משמשת כראש מנהל כספים במסגרתו הובילה את הפיתוח וההתחדשות של המדור לרבות קליטת מערכות מחשוב מתקדמות.

במסגרת תפקידה החדש כמשנה למנכ"ל המכללה, תמשיך לפתח את מנהל הכספים, מדור משאבי אנוש ומדור רכש ולוגיסטיקה במכללה הטכנולוגית באר שבע.

יעקב דור, מנכ"ל המכללה: "אני נכנס ביראת כבוד לתפקידי החדש כמנכ"ל המכללה ומתכוון להמשיך בעשייה הענפה למען חיזוק ההשכלה הטכנולוגית בארץ בכלל ובדרום בפרט. המכללה תמשיך להיות פלטפורמה מדהימה לרב תרבותיות ומוביליות חברתית ותמשיך להעניק הזדמנות לצעירים להפוך לאנשי מקצוע המניעים את גלגלי התעשייה והמשק. למכללה קשר הדוק ושיתופי פעולה מגוונים עם מרבית החברות המובילות בדרום. המכללה גאה שבזכות רכישת תואר הנדסאי מתאפשר לבוגרים לקבל את כרטיס הכניסה לענפים מגוונים במשק הישראלי".על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 

תגובות

End of content

No more pages to load