• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תו ירוק במשען באר שבע 

מנכ''ל רשת משען, עמרי כהן, החליט  להפעיל לאלתר את מדיניות התו הירוק בכל בתי משען לרבות משען באר שבע

מנכ"ל רשת משען, עמרי כהן (צילום: ניר קידר)

מנכ"ל רשת משען, עמרי כהן, החליט  להפעיל לאלתר את מדיניות התו הירוק בכל בתי משען לרבות משען באר שבע. זאת, נוכח שיעורי התחלואה הגוברים  ובהתאם למדיניות הממשלה בכניסה למקומות ציבוריים ועל פי המלצת פרופסור נמרוד מיימון, ראש מטה מגן אבות.  בהתאם להחלטה גם משען באר שבע מפעילה את התו הירוק לרבות יתר הבתים של הרשת.

יצויין כי במסגרת מבצע החיסונים במנה השלישית, כמעט כל דיירי משען באר שבע התחסנו לפני מספר ימים.  להלן ההודעה שנשלחה הבוקר לדיירי משען באר שבע ובני משפחותיהם:

''דיירים יקרים משפחות יקרות,
נוכח שיעורי התחלואה ההולכים וגוברים, אנו נאלצים לנקוט בצעדי הגנה על דיירינו היקרים. משום כך, מעתה ואילך נפעיל את מדיניות התו הירוק. כלומר- לא תתאפשר כניסת אורחים וספקים וגורמים חיצוניים אל בתי משען, לאנשים שאינם מחוסנים. כל נכנס יידרש להציג בכניסה תו ירוק בתוקף.  זו ההזדמנות לשוב ולהזכיר את החובה בעטיית מסכה ובנקיטת צעדי ההגנה החברתיים.  אנו מצפים לשיתוף מלא מצד הדיירים והמשפחות למען בריאות כולנו''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 

תגובות

End of content

No more pages to load