• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

דירוג BDI: פירמת עורכי הדין כהן ערב ושות', מב''ש - מהמובילות בארץ

בדירוג משרדי עורכי הדין לשנת 2021, דורגה פירמת עורכי הדין בין המשרדים המובילים והבולטים בארץ בתחום גבייה והוצאה לפועל. בנוסף המשרד דורג כמשרד מוערך ובולט בתחומי התחדשות עירונית, נדל''ן ודיני עבודה

צילום: כהן ערב ושות'

בדירוג BDI שהתפרסם לאחרונה, המדרג על פי קטגוריות את פירמות עורכי הדין הגדולות במדינה לשנת 2021, דורגה פירמת עורכי הדין כהן ערב ושות' מבאר שבע, בין המשרדים המובילים והבולטים בארץ בתחום גבייה והוצאה לפועל. זה מספר שנים ברציפות שהמשרד זוכה לדירוג גבוה בתחום זה, כאשר השנה דורג המשרד גם בין המוערכים והבולטים בתחומי התחדשות עירונית, נדל"ן ודיני עבודה. הדירוג מבוצע על ידי הקונצרן הגדול Coface המתמחה בעולם ביטוח סיכוני סחר חוץ, הכולל באיסוף כל מידע בעל ערך עסקי, שיווקי וכלכלי על כל חברה או עסק ברחבי העולם. הדירוג מבוסס על איכות הפעילות העסקית שבה מעורבים המשרדים בייצוג גופים מובילים במשק הישראלי. במסגרת פעילות הדירוג החברה משקללת ומצליבה את כלל המידע המתקבל מהמשרדים הנוגע לעסקאות והפרויקטים שבהם היו מעורבים עם שמות הלקוחות, היקפי הפעילות, פסקי דין משמעותיים, תקדימים משפטיים ועוד. כמו כן תהליך הדירוג לוקח בחשבון משוב על איכות, מקצועיות ואופי השירותים הניתנים ללקוחות ע״י המשרד.  

פירמת עוה"ד כהן ערב ושות' הינה בין משרדי עורכי הדין הגדולים והמובילים בדרום הארץ. המשרד הוקם בשנת 1977 על ידי עוה"ד אלישע כהן (יחד עם שותף נוסף). בשנת 1991  מוזג המשרד עם משרדו של עוה"ד יעקב מרש ז"ל, משרד ותיק שנוסד בשנת 1954. צוות משרד עורכי הדין כולל כיום 16 עורכי-דין, 2 מתמחים, וכ- 20 עובדים מנהליים נוספי. המשרד מייצג גופים מסחריים וציבוריים גדולים בכל ענפי המשפט האזרחי, מסחרי, ובתחומי הליטיגציה. בין הגופים חברות ביטוח, רשויות מקומיות, חברות עירוניות וממשלתיות, בנקים, חברות קבלניות מובילות באזור, חברות מסחריות אחרות. 

עוה"ד אלישע כהן, שותף ומייסד המשרד: "זוהי השנה ה-5 ברציפות בה משרדינו זוכה בדירוג יוקרתי זה של חברת BDI. אנחנו גאים להיות בין המשרדים המובילים בארץ בכלל ובדרום בפרט." 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load