• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

92% מדיירי משען, רשת הדיור המוגן הגדולה בישראל, התחסנו נגד קורונה

הצלחה לסבב החיסונים הראשון ברשת הדיור המוגן הגדולה בישראל - משען. אחוזי ההתחסנות לפי הבתים השונים מרשימים

צילום: דיאגו מיטלברג

סבב החיסונים הראשון ברשת משען הסתיים בהצלחה, כאשר צוות של מד"א סיים לחסן את  92% דיירי משען גבעתיים שהינו הבית האחרון שמתחסן ברשת. ביום רביעי הקרוב כבר יחל מתן המנה השנייה של החיסון לראשוני המתחסנים במשען אפעל ומשען חולון. 

מנכ''ל רשת משען, עמרי כהן, אומר כי משען הפכה לרשת הגדולה והמחוסנת בישראל, בזכות ההיענות הגבוהה מאוד של הדיירים למבצע החיסונים. בדיקה שנערכה ברשת משען העלתה כי  92% מסך הדיירים התחסן.  יתרת הדיירים פטורה מן החיסון בשל מצב הרפואי או משום שכבר חלתה והבריאה ואינה זקוקה לחיסון.  בין המתחסנים מספר דיירים שכבר חצו את גיל המאה.
להלן פירוט אחוזי התחסנות דיירי משען לפי הבתים השונים:

באר שבע  - 92%,  פיכמן - 92%, כרמל - 97%, חולון - 91%, אפעל  -  % 90, אפקה - 93%, ברודצקי -  93%, ירושלים - 88%, גבעתיים  - 92%.  סה"כ:  2037 מתוך 2215.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com


​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load