• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

דמי החנוכה מחברת ההיי טק: מחשבים לנערות במצוקה בפנימיה

אהשי החברה ביקרו בפנימיה של עמותת עדן והעניקו לכל אחת מהנערות מחשב במתנה

בנות עדן עם מיה מימון מרון (צילום: ענת גלעד)

חברת ספקטרוניקס-אמרסון משדרות בחרה בדמי חנוכה שונים מהרגיל וזאת במסגרת פעילותה החשובה בקהילה. בערב החג ביקרו אנשי החברה בפנימייה לנערות במצוקה של עמותת עדן בשדרות ושימחו את הבנות הבוגרות בפנימיה בתרומה של מחשבים אישיים חדשים עבור כל אחת מהן.

הביקור לווה בקבלת פנים מרגשת של הבוגרות, שכללה, בין השאר, ביצוע מהפנט ונוגע ללב של שיר מקורי שבוצע ע"י אחת הבנות. סמנכ"לית משאבי אנוש בספקטרוניקס-אמרסון מיה מימון מרום סיפרה כי הביקור היה מרגש: "ישבנו במועדון הפנימיה והבנות שתפו אותנו בסיפורים על חייהן, המגורים בפנימיה וכמובן על חלומות שהן רוצות להגשים. אם המחשבים שתרמנו יסייעו להן ביציאתן לחיים החדשים – כולנו זכינו, הן אנחנו והן הבנות".

"עדן" היא עמותה נשית, הפועלת משנת 1997 מהנגב הצפוני של ישראל, לקידום רווחתן של נשים ונערות ולשוויון מגדרי, באמצעות אקטיביזם חברתי שליבתו עשייה טיפולית חדשנית.  העמותה מפעילה פנימייה טיפולית ובית ספר עבור הנערות הלומדות בו בקיבוץ כרמיה, בית קפה נייד חברתי-עסקי "אספרסו בר" ומרכז ידע והדרכה שמכשיר צוותים מרחבי הארץ בשיטת המודל הטיפולי ייחודי. 

פנימיית "עדן" הוקמה בשנת 2005 ומשמשת מרחב טיפולי ייחודי ומעצים לנערות בנות 12-18 מרחבי הארץ. כיום מתגוררות בפנימייה למעלה מ - 50 נערות.

תגובות

End of content

No more pages to load