• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ביוזמת חסין אש: שרה'לה שרון מופיעה בפני דיירי משען ב''ש

ביוזמת "חסין אש" באר-שבע יצרנית "הבלוק האדום" שרהלה שרון תופיע הבוקר חג העצמאות החל מהשעה 10  בפני דיירי "משען" באר-שבע

שרה'לה שרון (צילום: עמית אבידן / CC BY SA 4.0)

את בוקר יום העצמאות השנה (הבוקר החל מהשעה 10) מלכת הזמר העברי שרה’לה שרון תעשה הרחק מקיבוצה אשדות יעקב שבצפון. 

למרות היותה בת גיל קבוצת הסיכון היא מדרימה הבוקר לבאר שבע כדי לתת הופעת הפגה מיוחדת למאות דיירי ״משען״ באר שבע -- בית הדיור המוגן שהיה אחד הנפגעים הראשיים של מגיפת הקורונה, כאשר 14 מהדיירים שחיו בו נפטרו עד כה מהמגיפה. 

כיוון שהדיירים יצפו בשרה׳לה שרון מהחלונות בלבד — ההופעה שלה תפוצל לשלוש הופעות נפרדות מול שלושת האגפים השונים של בית ״משען״. 

את הרעיון יזמה טלי חדד מנכ"לית חברת ״חסין אש״ באר שבע, היצרנית של ה״בלוק האדום״ הקרמי, שחלק מעובדיה הם בני 60-70 ואף מבוגרים יותר  ולכן היא מקדישה את תרומתה לדיירי ״משען״ ומביאה להם דווקא את שרה’לה שרון. 

שרה’לה שרון: ''אני עוקבת הרבה זמן אחרי מה שקורה במשען באר שבע. הלב שלי יוצא אליהם ממש.  האמת היא שאני כבר כמעט לא יוצאת מהקיבוץ להופעות במרכז. בטח לא בבאר שבע. אבל ברגע שפנו אלי מ"חסין אש" והציעו לי להופיע במשען באר-שבע  לא יכולתי  לסרב ואמרתי כן. אני משאירה  את בעלי לבד בבידוד ומגיעה. מגיע להם. ואפילו שזו הופעה מורכבת כי היא מחולקת לשלוש הופעות בפני שלושת האגפים. אני מקווה שאעזור להם לשמור על המוראל''.

טלי חדד מנכ"לית "חסין אש":  ''הדיירים היקרים של משען  כל כך סובלים מהבידוד וממקרי המוות הרבים והם אפילו לא יוצאים החוצה להתרעננות. אז חשבנו שכיוון שהם אוהבים את השירים של שרה’לה שרון נעשה מאמץ מיוחד מבחינה כספית ונביא אליהם את שרה’לה. במיוחד שחלק מהעובדים שלנו הם בעצמם בני גילם של דיירי משען. אני שמחה ששרה'לה נענתה להצעה ושיהיה לנו ולהם חג עצמאות שמח עם הבלוק האדום !!!.תגובות

End of content

No more pages to load