• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

את הכי יפה כשנוח לך ב''איי ספא אקספרס''

נא להכיר את אורטל כהן, המנהלת החדשה והנמרצת של ''איי ספא אקספרס'', מכון היופי שכולל בתוכו את כל סוגי טיפולי היופי המתקדמים, בקומה השנייה ב"גראנד קניון" בבאר שבע

צילום: יח''צ

עם החלפת ההנהלה של הסניף, אחד מעשרה סניפים הנמצאים בארץ וזוכים להצלחה רבה, גויסה אורטל, מומחית בתחומי יופי שונים, כדי לנהל את המקום . "נקראתי לדגל, כמו שאומרים", אומרת בחיוך וממשיכה: מדובר במרכז של טיפולי יופי הכולל בתוכו כל תחום שהנשים והגברים יעלו על דעתם".

תפרטי בבקשה...
"פדיקור ומניקור, לק ג'ל,  הסרת שיער וגבות בשעווה, הסרת שיער בלייזר במכשור המתקדם ביותר שאינו כרוך בכאבים ומאושר על ידי משרד הבריאות, טיפולי קוסמטיקה של אנטי אייג'ינג, הבהרה, מיצוק, מזותרפיה. בימים אלה אנחנו מקבלים גם את מכשיר הRF המפורסם שיטפל בעור עם צלוליט, בסימני מתיחה בעור וכן, במיצוק וחיטוב הגוף והפנים. בנוסף: אנחנו משתמשים פה אך ורק במוצרי טיפוח מובחרים ומאושרים על ידי משרד הבריאות כמו אלה של חברת דרמלוג'יקה המצוינת והמוכרת בהצלחותיה. אצלנו ניתן גם לקבל מסאג'ים מפנקים ויחס ביתי וחם".

צילום: יח''צ


''אני אומרת שהטבע עושה את שלו ואנחנו ב"איי ספא אקספרס", בגראנד קניון בב"ש, נעשה את כל השאר''


צילום: יח''צ

אורטל, 37, גרושה פלוס תאומים, שמחה, לדבריה, על ההזדמנות שניתנה לה לנהל את המקום ולהופכו לבית מפנק עבור הלקוחות. את התודה היא חבה לבעלים החדשים של הרשת, ציונה מועלם ולמנכ"לית, דלית. "נעניתי להצעה בשמחה אחרי שראיתי לפניי שתי נשים מדהימות וחזקות שהביאו לארץ וללקוחות שלנו את המילה האחרונה בתחום טיפוח הפנים והגוף ואחרי שהכרתי את הסניף הבאר שבעי המשרה אווירה נעימה על מבקריו. הכישרון שלי בניהול מתבטא ביכולת שלי להתאים עצמי ללקוחות המגוונים שמגיעים אלינו  ולהפנות אותם לטיפולים המתאימים בהתאם לדרישתם. אני עושה הכול כדי לתת ללקוחות תחושה נעימה של בית, של חום.

אורטל כהן (צילום: יח''צ)​​​​​​​

הכול נעשה באדיבות ובסבר פנים נעימות, וכמובן במקצועיות בלתי מתפשרת". לדברי, אורטל, אפילו לקוחות עם צרכים מיוחדים שבאות לסניף יוצאות עם חיוך על השפתיים. היא נותנת כדוגמה אישה בעלת צרכים מיוחדים, כבת 43, שהמטפלת שלה הביאה אותה על מנת שיגזזו את ציפורניה, לאחר שסירבה לניסיונותיה של המטפלת לקצוץ את ציפורניה. "עם חיוך ודברי נועם, הצלחתי לשכנע אותה לקבל טיפול מהפדיקוריסטית שלנו והיא הייתה לבסוף מאושרת. הצלחתו לתת לה תחושה נעימה ולא מאיימת וכך הצלחנו".''אני אוהבת את נועה תשבי ואילנית לוי, והייתי "מתה" להעניק טיפול יופי לביבי נתניהו''אורטל נמנית עם הנשים שדוגלות במשפט ש''אין אישה לא יפה אלא יש אישה לא מטופחת''. "אני אומרת שהטבע עושה את שלו ואנחנו נעשה את כל השאר", מחייכת אורטל וממשיכה: "אישה לא אוהבת לרוץ ממקום למקום, כדי לטפל בעצמה, הכי כיף לה שהיא מגיעה למקום אחד, עוברת את כל טיפולי היופי ויוצאת קומפלט, כמו שאומרים".

צילום: יח''צ​​​​​​​

הבנתי שגם גברים מגיעים לכאן

"בהחלט, יש גברים עם תודעה אסתטית גבוהה והם באים להסיר שיער, לעשות פדיקור ומניקור וגם טיפולי יופי, כדי לרענן את הפנים. היום, זה לא מה שהיה פעם, גברים אוהבים להיראות במיטבם ולהריח טוב ונשים אוהבות את זה".
אורטל, מציינת שניתן לעשות אצלן מפגשי חברות למניקור פדיקור או טיפולי יופי אחרים, שבהם חברות טובות תקבלנה טיפולי יופי שונים בעת ובעונה אחת''.

מי  מודל היופי שלך?
''אני אוהבת את נועה תשבי ואת אילנית לוי. הייתי שמחה להעניק להן פה טיפולי יופי"

ומי עוד?
"האמת? הייתי מתה להעניק טיפול יופי לביבי נתניהו". 

תגובות

End of content

No more pages to load