• 20 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כל הברנז'ה ב"קפה עלמה"

השבוע נערך אירוע השקה חגיגי של קניון עזריאלי הנגב לרגל פתיחת הסניף הכשר הראשון של בית הקפה "עלמה" מקבוצת לנדוור ובבעלות עופר קורן. הסניף מתפרש על גודל של כ- 250 מ"ר בהיקף השקעה של כ- 3 מיליון שקלים.

צילום: הרצל נתנאל


ההשקה התקיימה בנוכחות: ארנון תורן מנכ"ל קניוני עזריאלי, שחר טביב מנכ"ל קניון עזריאלי הנגב, אסי אביב מנהל שיווק עזריאלי הנגב, ניר כספי, אורן מאור ומשה אליה בעלים משותפים קבוצת "לנדוור" וקפה "עלמה", עופר קורן בעלים ומנכ"ל קבוצת "לנדוור" וקפה "עלמה", רפאל ואילנה פנחסוב זכיינים קפה "עלמה", קובי אלון מנהל רשת קפה "עלמה" ועוד.

לדברי עופר קורן בעלים ומנכ"ל רשת לנדוור ועלמה: "קפה "עלמה" היא רשת בתי קפה אורבנית צעירה ותוססת המציעה אוכל פשוט, כיפי וייחודי עם קפה איכותי ואווירה נעימה וקלילה.

במסגרת שיתוף הפעולה שלנו עם קניוני עזריאלי, בחרנו לפתוח את הסניף הכשר הראשון של הרשת בקניון הנגב מקבוצת עזריאלי מתוך אמונה שעלמה נותנת מענה ייחודי שיתאים לקהל המקומי".

שחר טביב מנכ"ל קניון עזריאלי הנגב בירך את הרשת על כניסתה לקניון והוסיף כי: סניפים מסוג זה מביאים משב רוח רענן ללקוחותינו אשר יוכלו ליהנות מחוויה קולינארית חדשה וייחודית. אנו פועלים ויוזמים כל העת להכנסת רשתות וחנויות חדשות לתמהיל העסקים של הקניון".

תגובות

End of content

No more pages to load