• 26 מאי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

התחלה המכירה של המגדל הרביעי בפורייקט גרנד אביסרור

חברת אביסרור: "אנו נתקלים בביקושים רבים לרכישת דירה בפרויקט ושיווק ובשל הביקושים הרבים וקצב המכירות המהיר החלטנו לפתוח לשיווק את הבניין הרביעי והאחרון בפרויקט"

תמונת יח"צ

חברת אביסרור המשווקת את פרויקט גרנד אביסרור שבשדרות טוביהו בעיר החלה בשיווק הבניין הרביעי והאחרון בפרויקט. כמו כן ולרגל היציאה לשיווק החברה מוסרת כי 16 דירות בלבד ישווקו במחירי פריסייל.

תמהיל הדירות בפרויקט מגוון מאוד והוא כולל דירות בנות 4,5,6 חדרים. במגדל השלישי נותרו דירות בנות 4 ו- 6 חדרים ומיני פנטהאוזים בני 6 ו- 7 חדרים. מהחברה נמסר בנוסף כי בניית המגדל ה- 3 בפרויקט נמצאת בעיצומה וכי בימים אלו נבנית הקומה ה- 25 במגדל.

יורם אביסרור, סמנכ"ל שיווק של החברה ציין, כי "אנו נתקלים בביקושים רבים לרכישת דירה בפרויקט ושיווק ובשל הביקושים הרבים וקצב המכירות המהיר החלטנו לפתוח לשיווק את הבניין הרביעי והאחרון בפרויקט. הרוכשים בפרויקט הינם זוגות צעירים שמחפשים סביבה טובה לגידול הילדים או מצמצמי דיור אשר החליטו לעזוב את הוילה הגדולה שלהם ולעבור לדירה במגדל אשר מעניק להם חווית מגורים בשילוב איכות חיים כמו במגדלים של תל אביב. המגדל מציע לדייריו מגוון פסיליטיס כמו סאונה, ספא, בריכת שחייה חדר כושר ואפילו בית כנסת".

פרויקט גרנד אביסרור תוכנן על ידי האדריכל סמי טיטו והוא מציע לדייריו מפרט ושירותים יוצאי דופן לאזור. הפרויקט כולל פארק גדול ומרווח עם מתחמי ישיבה שונים לרווחת הדיירים וכן מתחם ספא נפרד הכולל חדר כושר, סאונות, ג'קוזי, בית כנסת שיבנה לקראת סיום הפרויקט, פארק עוד.
בחזית הפרויקט תוקם טיילת שתתחבר לקניון "גראנד קניון" בעיר ולאורך כל שדרות טוביהו. בצמוד לפרויקט שוכן בית ספר תיכון מקיף ו', גני ילדים, מבני מסחר, מבני ציבור, תחבורה ציבורית וכל יתר השירותים הנדרשים. 


תגובות

End of content

No more pages to load