• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הישר מאמריקה - לבאר שבע: ברוסטר צ׳יקן

הרשת הידועה מארצות הברית פותחת סניף ראשון בבאר שבע במתחים הישפרו פלאנט בבעלות גיא לאוטמן ודור בן ישי, יזמים בתחום המסעדנות והמזון המהיר באזור הדרום.

ברוסטר צ'יקן מגיע לבאר שבע (צילום: יח"צ)

גיא ודור, אשר שניהם מתגוררים באיזור, מתארים עצמם כמאמינים גדולים בדרום ובעלי רצון רב לפתח ולהתפתח בו.  לאחר ההצלחה שנחלו עם כמה מהסניפים מתוך רשת המקסיקני שנמצאים בבעלותם, הם הביאו אלינו את הבשורה - ה״ברוסטר צ׳יקן״ - באר שבע. 

גיא ודור, מביאים את בשורת הברוסטר צ'יקן לדרום צילום: יחצ


בעתיד מתכננים צמד היזמים להמשיך ולהתפתח עם מגוון סניפים נוספים בדרום - מאשדוד ועד אילת, כאשר ל"סיפתח" הרשמי הם בחרו בבאר שבע. סוד הקסם של רשת ברוסטר צ׳יקן היא שיטת הטיגון המיוחדת שלה - טיגון בלחץ אשר מפחית בצורה דרסטית את ספיגת השומן, ויחד עם המתכונים הסודיים של העוף יוצרים את חוויית האכילה הייחודית שלה. בעקבות כך, ישנו שימוש מופחת בשמן אשר משליך גם על זיהום מופחת החוצה אל הסביבה.

היזמים מתכננים לפתוח סניפים נוספים בדרום צילום: יחחשוב לציין כי העוף אשר מגיע הוא טרי ולא מעובד ומגיע על בסיס יום יומי. מוצרי העוף בסניף נעשים, בשונה מהרשת העולמית, בשחיטה כשרה ובתוצרת הארץ. בין המוצרים בסניף תוכלו למצוא באקטים משפחתיים ואישיים של נאגטס, כנפיים ועוף, ומגוון תוספות כמו פוטטו, צ׳יפס, טבעות בצל, כדורי פירה וסלט קולסלאו יחד עם מגוון רטבים. הסניף יהיה פתוח להרצה החל מסוכות.

לפרטים נוספים בקרו בעמוד הפייסבוק: https://bit.ly/2oILUJp
תגובות

End of content

No more pages to load