• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מסתמן: אלן קאר יפתחו את הסניף הרביעי בבאר שבע!

לדברי אסף אשכנזי, מנכ"ל אלן קאר ישראל: "רבע מתושבי העיר מעשנים, הגיע הזמן לשנות את הנתון העגום הזה"

הרגשנו שאנו חייבים לייצר תשתית נוחה יותר שתאפשר לכל מעשן להשתחרר מעול הסיגריות והניקוטין

משרד הבריאות פרסם בתחילת השנה דו"ח המציג את מדד הבריאות בערים הגדולות בישראל הכוללים בין היתר את מדדי העישון. מהדו"ח עולה כי 26% מתושבי העיר באר שבע מעשנים, קרי 1 מתוך 4 תושבים מעשנים. באר שבע התחרתה בדו"ח על הטייטל הלא מחמיא, העיר המעשנת ביותר, ו"זכתה" במקום השני, אחרי ראשון לציון. בהמשך לנתונים הללו, אלן קאר, רשת עולמית של מרכזי גמילה מעישון וטיפול בהתמכרויות, מתכננת לפתוח את הסניף הרביעי שלה בבאר שבע ולסייע בגמילת תושבי העיר והסביבה ממלכודת הניקוטין אליה נקלעו.

אלן קאר, היא שיטת גמילה מעישון שפיתח לפני כ- 36 שנה בריטי בשם זה. קאר, רואה חשבון במקצועו הפסיק לעשן בגיל 48 לאחר שעישן בין 3 ל 5 קופסאות ביום במשך שנים, ולא הצליח להיפטר מהתלות בסיגריות. שיטת הגמילה שפיתח, יצאה מנקודת מבט הפוכה מרוב השיטות הקיימות – הוא החליף את השאלה למה לא כדאי לעשן? בשאלה – למה בעצם אני כן מעשן?. מאז, הפך לאימפריה עולמית של למעלה מ- 150 מרכזים ב- 57 מדינות בעולם. עד היום נעזרו בשיטת  "אלן קאר" למעלה מ 30 מיליון מעשנים.

סניף הדגל התל אביבי, של "אלן קאר" בישראל, נחשב לאחד הסניפים המצליחים של הרשת העולמית ובשנתיים הקרובות מתכננים להעתיק את ההצלחה לכל רחבי הארץ ולפתוח עוד 10 סניפים. מתחילת השנה פתחה הרשת, שני סניפים חדשים במחוז צפון ובמחוז השפלה, בחיפה וברחובות בהתאמה.   

לדברי אסף אשכנזי, מנכ"ל אלן קאר בישראל: "ההחלטה לצאת מתל אביב ולהקים סניפים נולדה מתוך לחץ גדול בשטח. אנחנו רואים מספר הולך וגדל של מעשנים הרוצים להיגמל, בכל הארץ ומכל המגזרים, לכן הרגשנו שאנו חייבים לייצר תשתית נוחה יותר שתאפשר לכל מעשן להשתחרר מעול הסיגריות והניקוטין, לקבל את חייו בחזרה, בקלות, וליד ביתו. בבאר שבע, רבע מתושבי העיר מעשנים, הגיע הזמן לשנות את הנתון העגום הזה, מטרתנו היא להשפיע על תמונת המצב כך שבדוחות הבאים של משרד הבריאות, נראה קיטון של היקף המעשנים בעיר".   

ביום רביעי 11.9 בשעה 19:00 תקיים הרשת כנס במלון ליאונרדו בעיר לצורך גיוס שותפים חדשים לרשת שינהלו בפועל את הסניף המקומי. הכנס מתאים למעשנים לשעבר, יזמים או אנשי עסקים שמאמינים במטרה החשובה לנקות את העולם מעישון. לפרטים נוספים והרשמה: ניתן לשלוח מייל לכתובת הבאה וישובו אליכם עם הפרטים: info@allencarr.co.il  או לשלוח הודעה כתובה לוואטסאפ העסקי של אלן קאר (הודעה בלבד, המספר אינו מיועד לשיחות טלפוניות): 0526285072.  


תגובות

End of content

No more pages to load