• 27 יולי 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

יומנים לעסקים 2019 - הדרך טובה לזכור את מה שחשוב לכם

כל בעל עסק צריך יומן לעצמו, וכל עסק גם יכול לחלק יומנים ללקוחות ולעובדים. ישנם מגוון רחב מאוד של יומנים. מאמר זה יעשה לכם מדריך קצר של איזה סוגי יומנים יש בשוק.

סוגי היומנים והגדלים השונים בשוק.

יש הרבה סוגים וגדלים של  יומנים מעוצבים לעסקים שמשמשים, לכל מטרה שאתם צריכים.

אפשר לעצב את היומן כיומן שבועי בגדלים של 17/27 ס״מ או יומן שבועי שגודלו 14x20 ס״מ שזה גודל של מחברת 5A (חצי דף צילום) ניתן לייצר גם יומן בגדלים אלו ואף ביומן גדול בגודל 4A (21x28) עם עיצוב אישי ומידע משתנה בתוך גוף היומן.

יש אפשרות גם שיהיה לכם יומן בכיס בגודל של  7/10 ס״מ. אם אתם רוצים יומן גדול, שיש בו 336 עמודים ופירוט של כל חצי שעה אפשר לקחת יומן בגודל 21x28.

ניתן להטביע את הלוגו של העסק ופרטי יצירת הקשר שלכם כך שכל מי שמסתובב עם היומן שלכם, הוא והאנשים סביבו יראו את הלוגו על היומן, דבר שיעזור במיתוג ומיצוב העסק שלכם. הלוגו יכול להיות מודפס בכל צבע בהדפסת משי על גבי העטיפה, או הטבעה עיוורת או פויל זהב או כסף מוטבע

​​​​​​​
איזה סוגי כריכות יש ליומנים

כריכת היומנים לעסקים עבורכם היא פונקציה של נוחות שימוש, סטייל ומחיר.

היומן הקלאסי והזול ביותר הוא יומן עם כריכה רכה בדגם של פי וי סי או עטיפת pu דמויית עור

יומנים קצת יותר בסטייל ומהודרים יותר ניתן לרכוש עם כריכה מהודרת במגוון דגמים וצבעים והינם קשיחים יותר עם גימור מושלם.

ישנה אפשרות גם ליומן מעוצב אישית עם כריכת ספירלה. היתרון הגדול של יומן עם כריכת ספירלה שאפשר להעביר דפים יותר בנוחות, לפתוח אותו ואף להתאים דפים נוספים בתחילת היומן אודות החברה וכך  להניח את היומן כל הזמן פתוח מול העיניים שלכם, מבלי שהיומין יתפוס נפח נוסף על השולחן.

אם אתם ממש רוצים לעצב יומני שנה לעסק בסטייל כדאי לכם לרכוש יומן מכריכת עור. זה אמנם יותר יקר אבל זה נראה כל כך יפה שזה משדרג מאוד את שולחן העבודה שלכם.

 עד כאן המדריך הקצר לבחירת יומנים לעסקים לשנת 2020. מקווים שעזרנו לכם בהעשרת הידע לפני שבוחרים יומנים וכריכות.

בסהר פרסום תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי פרסום איכותיים וביניהם גם מחברות ממותגות

תגובות

End of content

No more pages to load