• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ביקור בסודה סטרים

קהילת העמיתים לאיכות ומצוינות  בביקור בחברת סודה סטרים

פורום איכות בסודה סטרים קרדיט: יח"צ

בשבוע שעבר, מעל 50 אנשי תעשייה מתחום האיכות הגיעו למפגש השני לשנת 2019 של קהילת עמיתים לאיכות בסודה סטרים. הקהילה, בהובלת התאחדות התעשיינים מרחב דרום והאיגוד הישראלי לאיכות נפגשה עם המנהל האיכות הגלובלי של החברה, אמיר ברוש ולאחר מכן סיירה בכל חלקי המפעל.

ברוש, הציג את עולם האיכות בסודה סטרים והאתגרים בהם ניצב הארגון לצד החידושים הטכנולוגיים וצמיחת החברה ולאחר מכן הוביל את המשתתפים לסיור לימודי. בסיור, בליווי צוות האיכות והמצוינות של החברה ביקרו המשתתפים בכל  מפעלי החברה: מפעל המתכת, מפעל הפלסטיק ומפעל ההרכבות, תוך מתן הסבר על תהליכי הבטחת ובקרת האיכות.

בסוף הסיור התקיים פאנל מומחים בהשתתפות מובילי האיכות של חברת סודה סטרים, בו הם ענו ושיתפו את הידע שלהם עם כלל חברי הפורום.  לסיכום הפאנל אמר ברוש "שיתוף הידע ויצירת קהילה מונחית איכות הם חלק חשוב בתעשייה של היום ואנו מקווים שיום זה יהווה ירית הפתיחה לעוד רבים"

מנהל התאחדות התעשיינים מרחב דרום, אביב חצבני "אני מודה לחברת סודה סטרים שמהווים בית חם לתעשייני הדרום כל העת ולהסכמתו של אמיר ברוש, מנהל האיכות הגלובלי בחברה, על הובלת המפגש  ושיתוף הידע והניסיון המקצועי. אני שמח על ההזדמנות שהייתה לי ולעמיתיי ללמוד תהליכי איכות מחברה גלובלית שבסיס האם שלה פה בנגב של כולנו. "


תגובות

End of content

No more pages to load