• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''הנחלה בעתיקה 1918'' - מקום חדש ומקסים של קבוצת אביב ולירז

גן האירועים בסגנון כפרי ממוקם בלב העיר העתיקה המתחדשת. ''מתחם טבעי המהווה כמעין שמורת טבע בפני עצמה, שמורת טבע של איכות'', אומרים המקימים

(צילום: יח''צ)

בשורה משמחת לתושבי באר שבע והסביבה, קבוצת אביב ולירז מבעלי מתחמי האירועים הסמילנסקי בוטיק, הבוסתן, העתיקה ומלון אחוזת אנילביץ', הרימו פרויקט מיוחד במינו, גן אירועים כפרי בלב העיר העתיקה המתחדשת בשם "הנחלה בעתיקה 1918''.
עצי הדר, צמחי תבלין , עצי ארץ ישראל ומפלסי עץ המקבלים את פני הבאים לנחלה בעתיקה השוכנת בלב מתחם אורבני- העיר העתיקה בבאר שבע. גן אינטימי וייחודי ומקיף בית היסטורי בין 100 שנים.  

נמצאים בעיר מרגישים בטבע
בלב העיר באר שבע באחד ממני השימור היפים ביותר בחרנו להקים את הנחלה בעתיקה 1918 אתר אירועים ייחודי ומוקפד, היוצר רצף אינטגרלי עם הסביבה המקיפה אותו. מתחם טבעי המהווה כמעין שמורת טבע בפני עצמה, שמורת טבע של איכות. מיקומו של הגן נמצא בלב העיר העתיקה המתחדשת, המיקום העירוני ובטבע שמקיפים אותו, הופך את המקום לאחד מגני האירועים המיוחדים בארץ. המתחם מעוצב בקפידה עד הפרט האחרון למגוון רחב של אירועים המאפשר לכם לתכנן חוויה חד פעמית, ייחודית ומרגשת. יחד עם זאת חשוב היה לנו לשמור על סביבתו הטבעית ויופיו האותנטי מבלי להתערב או או לקלקל אותו. 


תפריט ייחודי
צמחי התבלין ועצי ההדר מגבשים את אופיו המיוחד של גן האירועים ובאים לידי ביטוי בתפריט מוקפד של חברת הקייטרינג "זר מעדנים ואירועים" מבית משמר הנגב. החיבור עם חברת הקייטרינג המובילה מבטיח רמה קולינרית עדכנית ללא פשרות ומשלים את חווית האירוח הייחודית.

​​​​​​​

קצת עלינו...
אנחנו, הצוות של ''הנחלה בעתיקה" מבית "סמילנסקי בוטיק- בית לאירועים" וה"בוסתן- בית לשמחות" אנשי שירות והפקה מנוסים, עומדים לרשותכם ללוות, לתכנן ולהקשיב.   יחד איתכם ניצור אירוע מושלם בדיוק כמו שאתם חולמים, נהפוך אותו למרגש, שמח ובלתי נשכח.

תגובות

End of content

No more pages to load