• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

המאסטרית של האיפור הקבוע והגבות

מירית מלכה, 33, אחת הנשים המובילות בתחום הגבות ואיפור קבוע בבאר שבע והנגב., למדה והשתלמה אצל מיטב המומחים באירופה , והביאה בשורה בתחום

המאסטרית של הגבות והאיפור הקבוע קרדיט: יח"צ

יש לה כישרון אמנותי מילדות, ואימה שכנעה אותה ללמוד איפור קבוע ולבטא את הכישרון שלה בתחום הזה. "בהתחלה למדתי  עיצוב גבות, היד היציבה, הבנת מודל היופי והיכולת האמנותית שלי אכן באו לידי ביטוי, העבודות שלי מדברות בעד עצמן", היא אומרת. ואכן, צריך רק להסתכל על פניה הנאות, כדי להיווכח שמה שטוב בשבילה וזה מעשה ידיה טוב מעולה לאחרות.

מירית מלכה, 33, צעירה נאה ומדוגמת. לדבריה, היא הלכה ללמוד אצל הטובים ביותר, ב"ביוטק ישראל" – חברה מובילה בתחום, בראשון לציון. ברזומה שלה אגב, מוזכרים לימוד אמנות במקיף ו ' ושירות בצבא בלא פחות מהיחידה הנבחרת 8200. היא נשואה ובניגוד לצעירים כמותה, ויתרה על טיול למזרח והחלה מיד ללמוד את המקצוע עם סיום השירות הצבאי. "אי אפשר להגיד שזה לא אמנות, כדי לעצב גבות כדאי ורצוי שיהיה כישרון, ובמיוחד כשעוסקים גם באיפור קבוע".

אז את גם עושה איפור קבוע?

"ברור, ובטכניקות הכי מתקדמות"

לדבריה, היא לא התחברה בהתחלה למקצוע כי לא אהבה את מה שראתה. "חברה בהריון ביקשה לעצב גבות בשיטת השערה ואני המלצתי על מישהי, כשהיא חזרה ממנה לא אהבתי את מה שראיתי, ובו ברגע החלטתי שאני אהיה זו שמביאה את הבשורה לבאר שבע, עם טכנולוגיה מתקדמת בשילוב הכישרון האמנותי. 

מירית, לדבריה, ביררה היכן ניתן ללמוד את השיטה במקום הכי מתקדם בארץ וברמה הכי גבוה, וסיימה את לימודיה בהצטיינות יתרה. בביוטק ישראל, שאצלם למדתי הבחינו בכישרון שלי וגייסו אותי מידית להדריך אצלם, כשאני נשלחת לעבור הכשרות וקורסים נפלאים. לאן לא הגעתי כדי להשתלם וללמוד עוד?! לאיטליה, בלגרד, לונדון.עברתי השתלמויות בלי סוף חלקן על חשבוני כשאני לא חסה על אגורה. היה לי חשוב להיות הכי מקצועית שיש. בשלב מסוים גם לימדתי במלטה בשפה האנגלית."

מטיילת בכל העולם כדי להשתלם ולהיות מובילה בתחום (קרדיט: יח


מה זה נקרא להביא את הבשורה, לארץ בכלל ולב"ש בפרט?

"הבאתי ידע ורמה אחרת של עיסוק בתחום. לא רציתי שימשיך להיות פה אולד פאשן, ונחות לעומת מה שקורה בעולם. . הגיעו ומגיעות אליי הרבה נשים אחרי עיצוב קבוע גרוע, ועזרתי לנשים רבות למזער נזקים או להסירם.

יש מודל אחיד לגבות? איך זה עובד?

"למדתי אצל מאסטרית בינלאומית, וזה חיבר אותי למה שנראה הכי נכון לעשות בלאו הכי – קו טבעי בשיטה חדשנית. שיטת השערה הפכה לשם קוד אך, אצל מי שלא בקיאה זה לא נראה כך. אני משתמשת במושגים של הדמיית שיער בגבות, אני מדמה את השערה, אחת לאחת ומחטבת את הגבה וכמובן ממלאה לפי מורפולוגית פני הלקוחה.

ובכל זאת יש טרנדים בעיצוב גבות

"נכון: יש צורת פטיש, אך כאמור אני בעד הקו הטבעי, טרנד זה לא נראה טבעי ובעיני לא יפה, אלה שבעבר דיקקו את הגבות, מצטערות צער רב במיוחד כי גילו שהגבות לא צומחות".

איפור קבוע זה גם בשפתיים בעיניים

"בהחלט, אני עושה מילוי פיגמנט. היום במודה זה טכניקת אומברה, שפירושה צביעת החלק החיצוני של השפתיים בכהה והיתר בבהיר בהדרגה, וזה מתאים ויפה לכל גיל. אגב, אני מעריצה את הנשים המבוגרות מאוד שבאות אליי שאשפר את המראה שלהן, ואני אכן יודעת להתמודד עם הקמטים והתוצאות יפות וגורמות להן אושר".

"לדבריה, גם באיילינר הקבוע יש סגנונות שונים כמו: קליאופטרה, מעושן וגראפי – קלאסי. היום הולך הכול. אני מתאימה למבנה העין, לגיל ולמצב הקמטים".

דוגמניות וסלב הולכות על איפור קבוע?

"בוודאי, מי לא? מירי בוהדנה, רוסלנה, מיכל הקטנה, נטלי דדון ועד ג'ניפר לופז, ביונסה ריאנה ועוד"

גברים גם עושים?

"תתפלאי, אבל כן!

מגיעים גברים שהגבות שלהם הידלדלו וכאלה שיש להם את מחלת הטריכולומניה שגורמת להם לתלוש את הגבות או כל גבר מטרוסקסואל שרוצה להיות מטופח".

לאיזה סלב היית רוצה לסדר גבות?

"בראש וראשונה למשה נוסבאום. אני מזמינה אותו לעיצוב גבות, אך יותר מכל הייתי רוצה לעצב גבות ליונית לוי שהגבות שלה צרות מדי ואסימטריות"

היכן הקליניקה שלך?

"בשיכון דרום תחת השם "מירית מלכה – איפור קבוע".


תגובות

End of content

No more pages to load