• 29 יולי 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מותג הקוסמטיקה יפית אלימלך משיק את הסרום החדש

מותג הקוסמטיקה יפית אלימלך משיק את "מזו- אנטיאייג'ינג" סרום בוסטר אנטי אייג'ינג עוצמתי שפותח למיצוק העור ולשיפור מראה סימני הגיל

הסרום החדש מבית יפית אלימלך (קרדיט: יח"צ)

מותג הקוסמטיקה "יפית אלימלך" בע"מ, נמצא בבעלות יפית אלימלך שעוסקת בתחום למעלה מ-20 שנה וצמחה מתוך תחושת שליחות ותשוקה לתת פתרונות לבעיות העור. החברה משתמשת בידע המקצועי ,ובחדשנות לייצר מוצרים שיביאו לשביעות הרצון המלאה של כל לקוחה ולקוח.

החזון של יפית אלימלך, שמתוכו צמחה וצומחת החברה עד היום הוא מציאת פתרונות אפקטיביים ויעילים. ולכן, היא גם נותנת אחריות מלאה לתוצאות. הסרום מכיל hydrolyzed collagen קולגן המאפשר לעור למקסם את היתרונות שיש לקולגן להציע, ואשר מגיע מ -100% מקורות טבעיים ללא תופעות לוואי. פפטידים אלה מכילים יותר מ 97 אחוז חלבון (על בסיס משקל יבש). הקולגן מחזק את כל רקמות העור יחד ומבטיח את שלמות, גמישות והתחדשות של העור, הסחוס והעצמות ועל כן הוא ראשון בחשיבותו בטיפוח העור.

המותג המוצלח החליט לפתח סרום אנטיאייג'ינג למיצוק העור ולשיפור המראה. הסרום מצליח להגיע לתוצאות מעולות בזכות המרכיבים הפעילים: פפטידים ביומטים, שמן זרעי ענבים, שמן ארגן, חומצה הילרונית, טרה פפטיד, סקוואלן, פוליסורבט 60, ויטמין A,C,E וביומטיים, בעל תמציות מרוכזות –  ללא ריח.

הסרום מעכב פעילות אנזימתית של מפרקי חלבון ומפחית את שבירתם של חומרי המטריקס, מעלה את רמת המיצוק והאלסטיות של העור להשבת מראה רענן. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון- 03-6413214

תגובות

End of content

No more pages to load