• 27 יולי 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חוגגים שנה חדשה ובית חדש: עד 60% הנחה במתחם דיזיין פלוס

המוצרים יוצעו במחירים נמוכים מהרגיל במהלך סייל סופהשנה שיתקיים עד סוף חודש דצמבר, במהלכו יוצעו מגוון רחב של מוצרים בהנחות משמעותיות בשלל הרשתות במתחם העיצוב דיזיין פלוס בבאר שבע

סייל סופשנה דיזיין פלוס צילום ניקולטי

רבים מאתנו מתייחסים לשנה החדשה כהזדמנות לעשות שינוי חיובי, בין אם זה בחיים המקצועיים או האישיים. חלקנו בוחרים לחדש את הבית, והסיילים שפוקדים אותנו בקביעות (ובתזמון מושלם יש לציין) בתקופה הזו של השנה הם סיבה מצוינת ללכת עם הלב אל עבר השינוי המיוחל, ולחסוך על הדרך לא מעט כסף.

סייל סופשנה דיזיין פלוס צילום דלקוב

במתחם העיצוב לבית דיזיין פלוס מציעים ללקוחות שלל מבצעים בגובה של עשרות אחוזים במגוון רחב של רשתות. בין המבצעים הבולטים: איטלסופה יציעו מערכות ישיבה עד 60% הנחה, ניקולטי עם הטבות של עד 60% הנחה על מערכות ישיבה מאיטליה, ביתילי עם 50% הנחה על כל החנות ועד 70% הנחה על מחלקת התאורה, בנטוצ'י מערכות ישיבה מאיטליה עד 50% הנחה על כל החנות ובד"ר גב עד 50% הנחה על כל המזרונים ו- 1+1 מתנה על הכריות.

סופשנה דיזיין פלוס בית המעצבים צילום ערן תורג'מן

כמו כן, בבית המעצבים תוכלו לקנות שולחן עגול נפתח עם 4 כיסאות ב-3,490 ₪ בלבד ולקבל 2 כסאות נוספים במתנה, בשמרת הזורע הטבה של 1+1 מתנה- קונים רהיט ומקבלים את השני במתנה (על הזול מבניהם), ב-א.ש. רהיטים מקבלים ארון הזזה כולל זוג מגירות פנימיות ב-1,599 שקלים במקום ב-1,800 שקלים (ארון הזזה במידות: גובה 240, רוחב 160, עומק 60) ובהולנדיה קונים כריתTEMPUR MICRO-TECH ומקבלים את השנייה במתנה.

סייל סופשנה דיזיין פלוס צילום שמרת הזורע​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load