• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הקסם של קונדיטוריית מרטין

למעלה מ-50 שנה קונדיטוריית מרטין מקסימה את לקוחותיה במאפים הטעימים, האהובים כל כך על תושבי באר שבע. לא בכדי, זכו הסופגניות במאפייה בתואר ''הסופגניה הקלאסית הטובה בישראל''

צילום: בן גבאי

לקונדיטוריית 'מרטין' יש סיפור שבקלות יכול להפוך לסרט טוב של דיסני. אולי זה מה שהופך אותה לבית טעים וחמים להמוני משפחות בעיר, ולאחד מעמודי התווך בתרבות העירונית שלנו. אז רגע לפני החג הכי מתוק בקונדיטוריות, קפצנו לקבל הצצה אל מאחורי הקלעים ויצאנו שבעים ומחויכים.

במשפחת קונדיטוריית מרטין האהבה לריח הבצק התופח וניחוח המאפים הטריים עוברת מדור לדור כבר למעלה מ- 50 שנה. בשנת 1964 הקים סבא מרטין מקום קטן וביתי, שהפיץ ניחוח אפייה ממכר ברחבי השכונה, ומשך אליו באר שבעים רבים, שבחרו במאפים הטעימים ונתנו להם מקום של קבע על השולחן המשפחתי.

מאז, לא מעט השתנה. המקום הקטן צמח לשני סניפים ברחבי העיר, השם מרטין הפך למוכר ואהוב וסדרות המוצרים התרחבו בהתאמה לטעמו של הקהל. הקונדיטוריה המשיכה לשמור על הערכים עליהם מושתתים המותג והמקום, אשר מצליחים כבר למעלה מ-50 שנה לשמור על אופיים - על הטעמים הביתיים, האווירה החמה, המוצרים המוכרים שכולם אוהבים לאהוב, והאמונה האמיתית שטעם טוב מחבר בין אנשים טובים.  

​​​​​​​

סופגנייה עם תואר

כשביקשנו להציץ בתפריט הסופגניות שמציעה קונדיטוריית מרטין לחג הקרוב, גילינו פרט שמילא אותנו בגאווה. בחנוכה 2017, במסגרת סקירה שערך עיתון "הארץ" בין מגוון קונדיטוריות ברחבי הארץ, זכתה סופגניית הריבה של מרטין בתואר ''הסופגניה הקלאסית הטובה בישראל''.

התחרות הייתה לא פשוטה. עשרות סופגניות מקושטות במזרקים, שכבות על שכבות, אבקות זהב, מילויים צבעוניים ועיטורים מפתיעים עמדו לצידה על שולחן השופטים, כולן מושכות את העין, מסקרנות ומגרות אבל אם תשאלו אותנו, גם קצת מתרחקות מהעיקר…

יש משהו בסופגניה הקלאסית - עם ריבת התות מפעם ואבקת הסוכר שמשאירה ראיות על הפנים שהיא- היא חנוכה!

זאת הסיבה שבמרטין ממשיכים להשקיע באותה סופגניה קלאסית, מקפידים להכין אותה בעבודת יד, ולשמור על הטעם הביתי ההוא ששולח את כולם אל העבר לתחושת האושר בחגיגת חנוכה עם כתר של נר בגן החובה...   

במרטין שומרים על שילוב בין חדשנות, מקוריות וסטייל, לבין צניעות, אותנטיות ונאמנות. זאת הסיבה שעל מדף אחד אפשר למצוא עוגיות מרוקאיות נפלאות ב-18 ש"ח לצד עוגיות חמאה ושקדים מפתיעות ב-28 ₪. זאת הסיבה שלצד סופגניית הריבה הקלאסית אפשר למצוא גם מילויים, עיטורים וטעמים מפתיעים של סופגניות כמו: נוטלה ופטיסייר, צ'יזקייק תות, מרנג לימון ועוד. כל אחד יוכל למצוא את הסגנון שמתאים לו והמחיר שנוח לו.

"במשפחה שלנו", אומרים בקונדיטוריית ''מרטין'', "יש מקום לכולם!"


לצפייה בתפריט של הקונדטורייה לחנוכה 2018 >

​​​​​​​הסופגניות מוצעות במחירים של 3-7 ש"ח ונמכרות בסניפים:

אברהם אבינו 91, ב"ש | הפועלים 28, עמק שרה. להזמנות: 08-9919211
תגובות

End of content

No more pages to load