• 27 יולי 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

רשת "מחסני השוק" משיקה סניף חדש בבאר שבע בשכונת רמות

הסניף החדש, הנו הסניף ה- 28 של הרשת הנמצאת בפריסה ארצית, משתרע על פני שטח של 800 מ"ר באחת השכונות המובילות והמבוקשות בעיר

רשת מחסני השוק משיקה את הסניף ה- 28 בשכונת רמות בבאר שבע (צילום: מחסני השוק)

רשת השיווק "מחסני השוק", משיקה סניף נוסף בבאר-שבע בשכונת רמות, הממוקמת בכניסה לעיר. מדובר בסניף ה- 28 של הרשת, הנמצאת בפריסה ארצית מאילת ועד צפת. הסניף החדש, משתרע על פני שטח של 800 מ"ר ונועד להעניק שירותים ולראשונה גם חווית קנייה לתושבי השכונה. הסניף כולל את מחלקות פירות וירקות טריים, קצבייה, מעדנייה, ועוד. הסניף החדש, מונגש וכולל חניון תחתון עם מעלית המיועד לנוחותם של לקוחות הסניף.

רשת מחסני השוק משיקה את הסניף ה- 28 בשכונת רמות בבאר שבע (צילום: מחסני השוק)​​​​​​​

מחסני השוק, הנה אחת מרשתות השיווק המובילות בארץ, המונה 28 סניפים. הרשת מתחייבת למחירים נגישים בסל הקניות לאורך כל השנה, לצד מחויבות ודאגה אינסופית לאיכות המוצרים וטריותם. כחלק מהאני מאמין של החברה היא דואגת לשירות מקצועי, יעיל ואדיב ומציעה אף שירותי אונליין להזמנה מהירה ונוחה. הרשת משווקת בין השאר גם מוצרי מהדרין ייחודיים אשר אותם ניתן להשיג בחנויות הרשת בלבד.

איתי נעמן, מנהל השיווק של רשת מחסני השוק, מסר: "אנו  שמחים להרחיב את היקף פעילותנו עם הקמת הסניף השמיני של הרשת בבאר-שבע. לאחרונה, זיהינו צורך גובר בהענקת חווית קנייה נעימה, חכמה וראויה בשכונות המגורים ולא רק במוקדים מרכזיים בעיר. כחלק ממהלך אסטרטגי אותו אנו מובילים בשנה האחרונה, אנו נמצאים במגמת התרחבות וצמיחה מתמדת הן לסניפים גדולים במרכזי הערים, לצד הקמת סניפים שכונתיים אשר יספקו שירות נגיש, שוטף ויומיומי״.

 עוד הוסיף נעמן "כחלק ממהלך השקת הסניף החדש, נקדם את המעדנייה המספקת מאכלים טריים וביתיים בכל יום וכן, נציע מגוון רחב של מבצעים עמוקים במחלקות השונות ביניהן בקצבייה, במחלקת הטואלטיקה וההיגיינה האישית ובמחלקת דגני הבוקר".

מחסני השוק, סניף רמות בכתובת: מנחם דידנר.

תגובות

End of content

No more pages to load