• 25 מאי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אביסרור משה ובניו, משווקת את הקומות הגבוהות בפרויקט גרנד אביסרור

פרויקט זה מהווה את חוד החנית הטכנולוגית הן ברמת הבנייה הירוקה והפיתוחים הטכנולוגיים הנוספים והן ביוקרה ובחדשנות שהוא מביא לאזור הדרום

חברת הנדלן אביסרור משה ובניו מציגים את פרויקט הדגל גרנד אביסרור- מגדלי יוקרה בבאר שבע

אביסרור משה ובניו, הודיעה על התחלת השיווק של הקומות הגבוהות בבניין השלישי בן ה- 30 קומות, של פרויקט הדגל "גרנד אביסרור" בבאר- שבע. פרויקט זה מהווה את חוד החנית הטכנולוגית אם ברמת הבנייה הירוקה והפיתוחים הטכנולוגיים הנוספים ובין ביוקרה ובחדשנות שהוא מביא עמו לאזור הדרום.

פרויקט היוקרה "גרנד אביסרור", אשר ממוקם בשדרות טוביהו מול הגרנד קניון, הנו פרויקט ייחודי שלא נראה כמותו באזור הדרום. הפרויקט כולל קומפלקס של ארבעה מגדלי יוקרה בני 30 קומות. הדירות המשווקות במגדל השלישי בקומות הגבוהות החל מקומה 15, הנן בנות 4, 5, 6 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. הדירות בפרויקט נהנות מנוף פתוח וממרפסות שמש בגדלים שונים.

דיירי הפרויקט ייהנו ממיטב הפסיליטיס המתקדמים, ביניהם: מועדון כושר וספא במבנה חיצוני אשר נועד לשרת את דיירי ארבעת המגדלים, בית כנסת פרטי, גן ילדים, חדר דיירים בכל מגדל, לובי כפול ומפואר, חדר אופניים ועגלות ועוד. מפרטן הטכני של הדירות עשיר וכולל: תריסי גלילה חשמליים בכל הדירה, סוויטת הורים מפוארת, אסלות תלויות, דלתות פנדור דגם יוניק לבן, מטבח מפנק ועוד.

יורם אביסרור, סמנכ"ל השיווק, אביסרור משה ובניו, מסר: "פרויקט גרנד אביסרור מהווה את פרויקט הדגל שלנו והוא מציג את הבנייה הירוקה, המתקדמת והחדשנית בקומפלקס שלא נראה כדוגמתו באזור. ניתן לאפיין את הרוכשים בפרויקט בעיקרם משפרי דיור ומצמצמי דיור אשר מעוניינים לחיות ברמת חיים גבוהה ובלתי מתפשרת, בסמיכות למרכזים ומוסדות תרבות וחינוך מובילים בעיר ביניהם הגרנד קניון. אנו מזהים מגמה חיובית של תושבים חוזרים מיישובים סמוכים כמו עומר, להבים, מיתר המבקשים לשמור על איכות חיים בדירות המדמות מרחבים של בית צמוד קרקע ולקבל ערך מוסף של וילה לגובה עם נוף פתוח ונגישות למתקנים מפנקים ומתקדמים בבניין".


מתחם הספא וחדר הכושר במגדלי היוקרה גרנד אביסרור בבאר שבע

תגובות

End of content

No more pages to load