• 29 יולי 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

איזה כרטיס באמת טוב לכם לכיס? כך תבחר נכון את כרטיס האשראי שלך

במציאות בה כמעט כל רשת מושכת אתכם לכיוונה ומציעה לכם מגוון הטבות, איך תדעו לזהות את הכרטיס שבאמת משרת את הצורך שלכם, ולא כזה שאתם תשרתו את הצורך שלו? ריכזנו עבורכם עובדות וטיפים שיעזרו לכם

כרטיסי האשראי, הפכו להיות אחד הגורמים החשובים בניהול משק הבית, ואמצעי מרכזי בהתנהלות הצרכנית שלנו. אם בעבר ניסינו להימנע או להפחית את השימוש בכרטיס האשראי, ולנסות להתנהל יותר במזומן, הרי שהיום, עם הצרכנות האינטרנטית המתפתחת- הפכו כרטיסי האשראי לאמצעי התשלום העיקרי והרלוונטי עבורנו. אז איפה בכל זאת הבעיה?

הרגלי הצריכה המתפתחים של השנים האחרונות, הביאו לאבולוציה בעולם כרטיסי האשראי. מעבר לכרטיסים המונפקים לנו ע"י הבנק, ולאלו המוצעים לנו ע"י חברות האשראי עצמן, המפתות אותנו במסגרות חוץ בנקאיות- יש את הגרסה המעודכנת יותר של האבולוציה הזו, והיא - כרטיסי האשראי המונפקים ע"י הרשתות השונות- כרטיס מועדון שהוא גם כרטיס אשראי. מחזיקים גם אחד כזה? סביר להניח שכן...

מרבה כרטיסים, מרבה דאגות...

במציאות הצרכנית של חיינו, כאשר אתם מגיעים לקופה במעמד התשלום ומוצע לכם כרטיס אשראי חדש לחלוטין, המקנה לכם מסגרת נוספת בצירוף הטבות כאלו ואחרות, קל מאוד לקחת את העט מהקופאית ולחתום. זאת מבלי (!) לקרוא ולהבין שדמי השימוש האטרקטיביים עומדים לפקוע תוך זמן מה, וש"מגוון ההטבות" המוצע לכם מוגבל לרשת ספציפית, שהיא לאו דווקא האידיאלית עבורכם. נשמע לכם מוכר?

וכך, כמעט מבלי לשים לב, אתם מוצאים את עצמכם עם אוסף נאה וצבעוני של כרטיסי אשראי בארנק- אחד להטבות על הדלק, שני להטבות בחנות הבגדים האהובה עליכם (אז נכון שהיא בעזריאלי, ואתם גרים בדרום, אבל זו חנות נחמדה...) ויש את הכרטיס החוץ בנקאי שלקחתם בזמנו, כשהבנק לא אישר לכם את ההלוואה שהייתם חייבים; וכמובן יש את הכרטיס הבנקאי ו... זה רק בארנק של אחד מבני המשפחה.

אבל אתם לא לבד... ריבוי כרטיסי אשראי היא אכן תופעה מאוד פופולארית אצל הצרכן הישראלי, רק שבמקרה הזה, צרת רבים אינה חצי נחמה. בבית אב ממוצע, שני כרטיסי אשראי לכל מבוגר- מומלץ ורצוי שיהיה הגבול שלכם. כאשר אתם מרבים בכרטיסי אשראי, קשה מאוד להתנהל בצורה אחראית, ומעקב ובקרה אחר ההוצאות בפועל, וההוצאות הנלוות (דמי שימוש, ריביות, סל מצטבר, פרישות תשלומים ועוד) הופכים למשימה בלתי אפשרית.

בנוסף, ריבוי כרטיסים גורר עשרות הטבות (שאתם לאו דווקא צרכים) המוצעות לכם- תחת עשרות דיוורים ופרסומים שנועדו ליצור לכם את האשליה שיש לכם הרבה אשראי פנוי ושאתם מרוויחים כאן כסף, בשעה שבפועל, אתם בעיקר נכנסים לעוד ועוד התחייבויות עתידיות, ובעיקר מפסידים...

הכינו את הארנקים, עושים סדר!

היכנסו עכשיו והצטרפו לכרטיס שדואג לכם לכיס

חוץ מהכרטיס הבנקאי שלכם, מומלץ שיהיה לכם כרטיס צרכני אחד, שבאמת מותאם להרגלי הצריכה ולהתנהלות הכלכלית הספציפית, של משק הבית שלכם. אבל במציאות בה כמעט כל רשת מושכת אתכם לכיוונה ומציעה לכם מגוון הטבות, איך תדעו לזהות ולמצוא את הכרטיס שבאמת משרת את הצורך שלכם, ולא כזה שאתם תשרתו את הצורך שלו? בדיוק בשביל זה, ריכזנו עבורכם כמה עובדות וטיפים שיעזרו לכם להתחבר לכרטיס הכלכלי והמתאים לכם ביותר. הנה זה בא:

רשת אחת אינה יכולה לספק את התמהיל הצרכני הנכון!

כל רשת תספר לכם שהכרטיס שלה הוא המשתלם ביותר, ותבטיח הטבות. וזה באמת נכון- אתם אכן תקבלו את ההטבות, רק שהן יהיו מוגבלות בעיקר לרשת הספציפית.

ההבנה שיצירת תמהיל הנותן מענה לסקטורים השונים בניהול משק הבית, היא דבר בסיסי בצרכנות נבונה. בתקופת הקיץ למשל, אתם צרכים לרכוש ציוד וביגוד לקראת שנת הלימודים החדשה, מצרכים ומתנות לחגים, ועוד קניות של התנהלות שוטפת, דלק לנסיעות ועוד ועוד- כבר כאן מנינו ברגע לפחות 6-7 סקטורים צרכניים שונים... אז איך כרטיס אשראי המשויך לרשת ספציפית, יכול בכלל להיות המענה הנכון עבורכם?

היכנסו עכשיו והצטרפו לכרטיס שדואג לכם לכיס

2 ימי מכירות בשנה 1 יומולדת...

כרטיס המונפק ע"י רשת ספציפית, מוגבל לא רק במגוון התחומים הצרכניים שלו, אלא גם בתדירות ההטבות. מדובר בהיגיון פשוט למדיי- רוב ההטבות הגדולות יינתנו לכם בהתאמה לימי המכירות השנתיים של הרשת, וביום ההולדת שלכם... אבל מה לעשות שבחיים שלנו יש עשרות מועדים זמנים, שינויים ואירועים צפויים יותר או פחות, שהיה ממש עוזר לנו לקבל הטבות גם בהם...? אז הפתרון כאן ברור- כרטיס אחד המאגד תחתיו מגוון רחב באמת, של הטבות - במנעד רחב של זמנים. הגיון פשוט כבר אמרנו?

אם זה לא קרוב, זה לא טוב

ויש גם את נושא המיקום. הכי חשוב, הכי בסיסי. היכן אתם גרים? גם אם מצאתם כרטיס אשראי שכן מעניק לכם מגוון רחב של הטבות- אם בתי העסק אינם ממוקמים באזור המגורים שלכם- זה ממש לא יעזור לכם, ובטח ובטח שזה לא כלכלי. כך שאתם צרכים כרטיס שגם יעניק לכם מגוון הטבות בסקטורים צרכניים שונים (בכמה רשתות ובתי עסק) גם בזמנים שונים במהלך השנה, וגם בסביבת המגורים שלכם... נשמע טוב נכון? זו צרכנות חכמה. והחדשות הטובות הן, שיש כרטיס כזה. רק לפני שנציג לכם אותו, עוד דבר אחד חשוב, שממש כדאי שתדעו...

אזהרה: הכרטיסים שילכדו אתכם ברשת

עניין נוסף שכדאי לקחת בחשבון, הוא השיטה העומדת מאחורי כרטיס האשראי הרשתי. בסופו של דבר מדובר באבולוציה של כרטיס המועדון, המקנה הטבות לרשת הספציפית, וגם נועד לעקוב אחר הרגלי הצריכה שלכם, כדי להציע לכם את המבצעים שיגרמו לכם לקנות יותר.

מצד אחד- מדובר בפלטפורמה מכירתית רלוונטית, כי בסופו של דבר כולם רוצים למכור ואחריות הצרכן היא לבחור מה מתאים לו, מצד שני- מאחר שאנו לא מדברים כבר על כרטיס מועדון "תמים", אלא על כרטיס אשראי לכל דבר, כאן השיקול צריך להיות שונה לחלוטין. אתם צרכים לבחור את כרטיס האשראי שלכם, לפי המענה הצרכני הרחב ביותר שתוכלו לקבל, ושמטרתו להעניק לכם פתרון כולל עם הטבות ופינוקים במספר רשתות; או בקיצור- כרטיס המשרת את האינטרסים הכלכליים שלכם! יש חיה כזו...? 

יש! הכירו את מועדון צרכנות נגב

אם אתם כאן, קוראים את השורות האלו עכשיו, אז כנראה זה הרגע לשדרג את ההתנהלות הכלכלית שלכם, משמעותית- ולהתחיל לחסוך כסף! במקום להחזיק כמה כרטיסי אשראי, שכל אחד מהם מעניק הטבות (שלאו דווקא רלוונטיות עבורכם) האוזקות אתכם לרשת ספציפית, זה הזמן לעבור לכרטיס אחד- המאגד תחתיו מגוון רחב ועשיר של רשתות, בתי עסק וחנויות, שכולם נמצאות באזור מגוריכם, וליהנות ממגוון מבצעים, הטבות ופינוקים, לאורך כל השנה- ולפי בחירתכם!

חשוב שתבינו: לכל כרטיס אשראי שאתם מחזיקים בארנק שלכם, יש משמעות כספית! לכן חשוב שתבחרו את הכרטיס האחד- שהונפק תוך מחשבה לענות על צורך צרכני מהותי, ולהעניק לכם את המענה- המתאים לכם ביותר.

היכנסו עכשיו והצטרפו לכרטיס שדואג לכם לכיס

תגובות

End of content

No more pages to load