• 26 מאי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מצמצמי דיור? הכירו את האלטרנטיבה החדשה בבאר שבע

אביסרור משה ובניו מציעים אלטרנטיבת דיור אולטימטיבית למצמצמי דיור, במסגרת הפרויקט "גרנד אביסרור": דירות קונספט בהתאמה אישית, המאפשרות מגורים במגדל במרחבי בית פרטי, לצד נוף פתוח ומיטב המתקנים

חברת הנדלן אביסרור משה ובניו מציגים את פרויקט הדגל גרנד אביסרור (הדמיה: סטודיו רועי)

בימים אלו נפתחה דירת קונספט לדוגמה, בעיצובה של אריאלה שניאור אדריכלות ועיצוב פנים, להצגת מגוון האפשרויות המוצעות לתכנון דירות הקונספט, בבניין השלישי בפרויקט. 

דירות הקונספט המוצעות בפרויקט, הנן דירות בנות 6 חדרים בקומות שונות, אשר ניתן להסבן לדירת 4, או 5 חדרים במטרה להגדיל משמעותית את החדרים. הגמישות התכנונית בדירות אלו, מאפשרת ליהנות ממרחבים עצומים של בית פרטי הבנוי לגובה בשילוב נוף פתוח ומרפסות שמש בגדלים שונים. דיירי הפרויקט יהנו ממיטב השירותים המתקדמים, ביניהם: מועדון כושר וספא במבנה חיצוני אשר נועד לשרת את דיירי המגדלים, בית כנסת פרטי, גן ילדים, חדר דיירים בכל מגדל, לובי כפול ומפואר, חדר אופניים ועגלות ועוד.

פרויקט היוקרה "גרנד אביסרור", אשר ממוקם בשדרות טוביהו מול הגרנד קניון, הנו פרויקט כולל קומפלקס של ארבעה מגדלים בני 30 קומות. הדירות המשווקות במגדל השלישי הנן בנות 4, 5, 6 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים.

יורם אביסרור, סמנכ"ל השיווק של אביסרור משה ובניו, מסר: "כחברה ותיקה מצאנו צורך גובר לספק מענה יצירתי למצמצמי דיור, אשר בעת עזיבת ילדיהם את הקן, מעוניינים להתגורר בדירות יוקרה המעניקות אפשרויות אירוח מבלי להתפשר על תחושת המרחב אליה הם התרגלו במרוצת השנים. קהל זה מהווה אחוז לא מבוטל מלקוחותינו ועל כן, הגינו את דירות הקונספט, המאפשרות גמישות תכנונית בעיצוב הדירה מבפנים, שליטה על מספר החדרים, הכפלת גודלו של חדר השינה, הרחבת החלל המרכזי, או המטבח עוד לפני קבלת המפתח לדירה".

פרויקט גרנד אביסרור (צילום: דייגו מיטלברג)

מתחם הספא וחדר הכושר במגדלי גרנד אביסרור (הדמיה: סטודיו רועי)


פרויקט מגדל צמרת- נותרו דירות אחרונות

חברת אביסרור משה ובניו, מדווחת כי נותרו לשיווק דירות 5 חדרים אחרונות ופנטהאוז בפרויקט "צמרת אביסרור", בשכונת נווה זאב-פלח 5, בבאר שבע. דירות היוקרה משתרעות על פני שטח של 123 מ"ר ועד 133 מ"ר לדירות המיוחדות והפנטהאוז ממוקם בקומה ה- 19, 186 מ"ר+ מרפסת 110 מ"ר.

המגדל "צמרת אביסרור", הנישא לגובה של 19 קומות, נבנה בעיצוב אדריכלי על ידי האדריכל רן בלנדר, בסטנדרט בנייה גבוה. הדירות בפרויקט בנות 4-6 חדרים וכוללות מרפסות בגדלים של 12 מ"ר- 20 מ"ר, המשקיפות לנוף מרכזי. האכלוס בפרויקט המבוקש הנו פחות משנה.

המגדל כולל לובי מעוצב עם חלל כפול, מועדון דיירים, חדר עגלות ואופניים, חניון תת קרקעי וחניון עילי ושטחי גינון ירוקים ומרובים. המפרט הטכני של הדירה עשיר וכולל ריצוף פורצלן 80X80, דלת כניסה מעוצבת, אסלות תלויות, תריסי גלילה חשמליים, הכנה למערכת קולנוע ביתית, אמבטיה אקרילית, ארון אמבטיה, כיור ומראה באמבטיה המרכזית, דלתות פנים מהודרות ועוד.

פרויקט צמרת בנווה זאב בבאר שבע (צילום: דייגו מיטלברג)

תגובות

End of content

No more pages to load