• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מי תהיה מסעדת הקטר הבאה?

יוצאים במכרז: עיריית באר שבע מחפשת את המסעדן הבא למתחם הקטר

מתחם הקטר (צילום: דיאגו מיטלברג)

עיריית באר שבע באמצעות החברה הכלכלית – מינהלת העיר העתיקה והתיירות פרסמה באתר החברה הכלכלית מכרז להפעלת מסעדה במתחם הקטר בעיר העתיקה בבאר שבע. המכרז כולל הפעלת המסעדה לאורך השבוע לרבות באירועים הרבים המתקיימים במתחם, אליו מגיעים מבקרים רבים במהלך השנה.

בשנים האחרונות העיר העתיקה נמצאת בתנופת פיתוח אדירה והוקמו בה מוקדי תיירות, תרבות ואמנות רבים. העיר העתיקה, שמתחם הקטר הוא חלק בלתי נפרד ממנה הפכה למוקד משיכה אטרקטיבי עבור תיירים המגיעים אליה מכל העולם, עבור תושבי הארץ המבקרים בה לאורך השנה וכמובן עבור תושבי העיר שנהנים מהפריחה התיירותית והתרבותית שיש לעיר העתיקה להציע.

המסעדה שתיפתח תמוקם במבנה ייחודי לשימור, המציע אוירה נעימה המעניקה לסועדים תחושה של נינוחות תוך התייחסות ומתן כבוד למאפייני המתחם. המסעדה תהיה מחד מוצר משלים למגוון האירועים והפעילויות שמתקיימים במתחם, ומאידך תתפקד כיחידת רווח עצמאית שתפעל גם מעבר לשעות הפעילות של המתחם.

המסעדה המתוכננת תפעל על פני כל שעות היום והערב ותציע מכנה משותף רחב שייתן מענה נכון לדרישות השוק. כאשר על הזכיין שייבחר להפעיל את המקום תוך הקפדה על איכות המזון ועל שירות בסטנדרטים גבוהים כיאה למתחם. מגישי ההצעה יבנו את הקונספט להפעלה ולשילוב סגנון המסעדה עם הסביבה בה היא ממוקמת.

לתפעול המקום יתרונות רבים שכן המתחם נמצא במיקום מרכזי, במקום בו ישנה פעילות במהלך כל שעות היום וקהל רב הפוקד את המתחם במהלך כל ימות השנה. הנהלת מתחם הקטר יוזמת פעילויות תוכן רבות ואירועים נקודתיים המתקיימים בפריסה שנתית. כמו כן בסמוך למתחם ישנה חניה בשפע.

תגובות

End of content

No more pages to load