• 26 מאי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הכתובת המקצועית לבית שלכם: ''יש בתים''

חברת 'יש בתים' שכבר חתומה על שיווק וייזום של מאות יחידות דיור, מרחיבה את שירותיה ותיתן באמצעות מחלקה מקצועית ואנשי צוות מיומנים מענה גם ללקוחות המעוניינים לשפץ או לשדרג את הבית

עכשיו גם בחידון מגניב בפייסבוק

חברת 'יש בתים' (י.ש) שכבר חתומה על שיווק וייזום של מאות יחידות דיור בעיר, מרחיבה את שירותיה, ומצרפת אל החברה את 'יצחק לוי', יזם, ומנהל פרויקטים ועבודות גמר, וכעת החברה תיתן באמצעות מחלקה מקצועית ואנשי צוות מיומנים מענה גם ללקוחות המעוניינים לשפץ או לשדרג את הבית, מחלקה זו תפעל מחד כמחלקה עצמאית ותספק ללקוח מעטפת מלאה החל משלב התכנון והעיצוב ועד לשלב הביצוע עד מפתח, ומאידך יד ביד כמוצר משלים תחת הפעילות הענפה של י.ש כיום. 

בעלי י.ש בתים מספרים כי שיתוף פעולה זה נולד כמענה לביקוש אדיר שהתעורר מהשטח ומתוך הרצון לספר ללקוחות חווית שירות יוצאת דופן ושקט נפשי תחת קורת גג אחת, One stop shop.

שלומי עמר, מבעלי י.ש בתים יזם ומשווק נדל"ן, מכיר את השוק על בוריו ומבין את צורכי הלקוחות לעומק. "לאחר שנים של עבודת שטח מעמיקה ומאות עסקאות נדל"ן, הקמתי בשיתוף עם יניב לביא את 'יש בתים' כמשרד עצמאי העוסק בתיווך וייזום נדל"ן, בשנתיים האחרונות המשכנו את פעילותינו ואף הרחבנו אותה, וכיום המשרד מונה כ-25 סוכנים מקצועיים המודרכים ומנוהלים בקפידה ע"פ ה'אני מאמין' והחזון של החברה, כמו"כ אנו מייצגים בלעדית את סוכנות התיווך האמריקאית 'קלר וויליאמס', המובילה בתחום עסקאות למגורים (בעיקר יד שנייה) ומונה כ- 170,000 סוכנים בעולם ובעלת קרן-שיתוף טכנולוגית בינלאומית".

יצחק לוי, לרוץ על השיפוץ​​​​​​​

"במסגרת הפעילות הענפה שלנו בעיר, אנו גם משווקים ויוזמים בנייה של עשרות צמודי קרקע בשכונת כלניות, ולאחרונה חנכנו בניין של 92 יחידות דיור  ("אופק שלי") בשיווק בלעדי בפלח חמש" אומר עמר.

בנוגע לפעילות עמר מוסיף: "הפעילות שלנו תמיד בסימן צמיחה, ותמיד אנו מקפידים להשאיר את הלקוח פעור פה אל מול חווית השירות ורמת המענה המקצועי שהוא מקבל, דרך זו מאפשרת לנו באופן מתמיד לנוע קדימה ולהרחיב את מעטפת השירותים ללקוח וכיום אנו מספקים תחת קורת גג אחת מענה מלא לכל לקוח, החל מאיתור ורכישת נכסים (תיווך, מגורים ומסחרי), יזמות, משכנתאות, עיצוב ותכנון, שיפוצים ועבודות גמר".

"הקמת החברה המשותפת עם 'יצחק לוי' בתחום השיפוצים והעבודות גמר הגיעה בעקבות ביקוש עצום מלקוחות החברה. את יצחק  לוי אני מכיר מספר רב של שנים, שמו הולך לפניו בעיר והוא ידוע כבעל מקצוע אמין ומקצועי המקפיד על רמת גמר מעולה ועל יושרה והגינות מול הלקוחות, אין ספק ששיתוף זה משתלב יד ביד עם הדרך שבה החברה שלנו צועדת וכי זהו שירות משלים שרוב לקוחותינו זקוקים לו".

יצחק לוי: "לאחר עשרות פרויקטים בשנים האחרונות, היום באמצעות צוותים מיומנים ומקצועיים שהוכשרו בקפידה אנו יודעים לספק מענה ברמה הגבוהה ביותר לכל לקוח ובכל סדר גודל, החל משלב הרעיון, התכנון והעיצוב, ועד לשלב הביצוע עד מפתח".

שירותי החברה: שיפוץ ועבודות גמר עד מפתח, עבודות צבע, עבודות גבס, תשתיות, חשמל ואינסטלציה, ריצוף וחיפויים, דלתות ומטבחים ממותגים לפי דרישת הלקוח, מיזוג, שליכט ועבודות חוץ וכו'.

מעטפת שירותים זו ניתנת בסנכרון מלא עם עובדי החברה ועם ספקים חיצוניים המנוהלים על ידי החברה בכדי לתת ללקוח שקט נפשי ולחסוך לו התרוצצויות בין עשרות בעלי מקצוע, כמו"כ ברגע שהשיפוץ מנוהל על ידי בעל מקצוע מנוסה מובטח ללקוח כי כל בעל מקצוע יכנס בדיוק בזמן וכי העבודה תתקדם בדיוק לפי הלוז והתקציב שנקבע.

התהליך:

תחילה, נציגי החברה עורכים פגישה מקדימה עם כל לקוח ע"מ לתאם ציפיות ולתכנן את תקציב הפרויקט, ורק לאחר מכן מוגשת הצעת מחיר מפורטת וכתובה (עם מפרט מלא של השיפוץ, ממש כמו רכישה מקבלן), הצעה זו עוברת לאישור הלקוח, ורק לאחר שהלקוח מאשר את ההצעה חותמים על חוזה עבודה בכתב, בו מופיעים כל פרטי העבודה.

"כחברה איתנה ומנוסה, אנו מתחייבים בכל חוזה עבודה לעמידה חסרת פשרות בתקציב ובלוח הזמנים שהוצב ע"י הלקוח". מסכם לנו יצחק.

בשלב זה, שירות השיפוצים ניתן באזור הדרום, בבאר שבע והסביבה הקרובה ואנו מקווים שעם הזמן נוכל לתת מענה גם לאזורים נוספים בהתאם לביקוש.


ניתן להתקשר עכשיו ולשמוע על פרטים נוספים בטלפון:  *5128

תגובות

End of content

No more pages to load