• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

רשת דיוטי מוטי פתחה באופן רשמי וחגיגי את סניף באר שבע

ביום ה' (3.8) דיוטי מוטי, רשת אופנה, פתחה באופן רשמי את הסניף בקניון עזריאלי הנגב. תצוגת אופנה ומטעמים מכל טוב חיכו לעשרות מוזמנים בערב ההשקה

גזירת הסרט

אם אתן צורכות אופנה - אין סיכוי שלא שמתן לב לפרסום המסיבי על פתיחת סניף באר שבע של רשת האופנה 'דיוטי מוטי' המציעה ללקוחותיה אופנה טרנדית וצעירה במחירים נמוכים במיוחד.

אירוע נוצץ ללא צל של ספק

פתיחת הסניף החדש המשתרע על שטח של 600 מ"ר בקומה השנייה של קניון עזריאלי הנגב, חגג בחמישי האחרון פתיחה רשמית וחגיגית. על הפתיחה היה אמון איתן ביטון, מפיק אירועים מהדרום, שארגן מייצגים בהשתתפות דוגמניות של אסתריקה נגיד. הללו הציגו בפני המוזמנים את אופנת 'דיוטי מוטי' במקום בובות ראווה. הכיבוד העשיר היה של ניסים אמר מקפריס.

מייצג אנושי

התפאורה במתחם עוצבה בצבעי המותג בצורה מקצועית ובהמשך הערב התקיימה תצוגת אופנה מהדגמים הכי חמים של הרשת. בין האורחים הרבים שהגיעו לכבד את האירוע היו אנשי תקשורת, סלבס מקומי, אנשי עסקים מרחבי הארץ, מנהלי קניוני עזריאלי, מנהלי סניפי 'דיוטי מוטי' ומנהלת היח"צ קרן שני, האחראית על כל הקמפיין הפרסומי.

אלרן, השותף ברשת יחד עם מנכ''ל הקניון שחר טביב ואיתן ביטון מפיק האירוע​​​​​​​

עובדות הסניף יחד עם הפרנזטוריותהמטעמים של קפריס אסי אביב, מנהל השיווק של הקניון יחד עם לימור לרבוני, מנהלת השיווק בדימוסרשת 'דיוטי מוטי' מוכרת לחלק מהלקוחות מהסניף הראשון והוותיק בעיר אילת ומספקת ללקוחותיה את חוויית ה-Fashion express אשר מזוהה עם הרשת ואשר הפכה אותה ליעד חובה לפאשניסטיות.

תחלופת הדגמים והקולקציות הן על בסיס יומי. ברשת טוענים כי "אצלנו תמצאו את הקולקציה הכי חמה, הכי עדכנית והכי רלוונטית. כל זאת על מנת לאפשר לכל אחת ללבוש את מה שבא לה ולהתחדש עם פריטים שעושים לה טוב מתוך אמונה שבשביל אופנה - לא צריך משכנתא".

מנכ''ל הקניון שחר טביב יחד עם מנכ''ל רשת קניוני עזריאלי ארנון תורן ואלרן, שותף ב'דיוטי מוטי'​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load