• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מרצדס: אולם תצוגה חדש בב''ש בהשקעה ב-2 מיליון שקלים

כלמוביל יבואנית מרצדס לישראל, חנכה אולם תצוגה חדש בבאר שבע ברחוב העמל 2. את האולם החדש ינהל מאור בנאנו, אשר שימש בשנתיים האחרונות כמנהל הלקוחות האסטרטגיים במרצדס

אריאל פינטו, הזמרת דקלה והשף אביב משה (צילום: דיגו מיטלברג)

כל הברנז'ה של באר שבע הגיעה לחנוך יחד את אולם התצוגה החדש של כולמוביל יבואנית מרצדס בבאר שבע, כאורחיו של מנכ"ל קבוצת רכבי היוקרה של כלמוביל מרצדס בישראל אריאל פינטו.

בשלב הראשון נחנך אולם בוטיק הממוקם ברחוב העמל 2 בעיר והחברה שוקדת על בניית אולם גדול בשטח של כ – 1000 מ"ר שייתן מענה לביקוש לדגמי מרצדס בדרום.

"פתיחת אולם תצוגה בבעלות כלמוביל בבאר שבע הינה נקודת ציון משמעותית להתפתחות החברה ולגידול המשמעותי במכירות מרצדס בדרום הארץ. וכתושב הדרום מדובר בגאווה אישית עבורי", אומר אריאל פינטו, מנכ"ל הקבוצה.

עוד ציין פינטו כי פתיחת אולם תצוגה מרכזי בבאר שבע בבעלות כלמוביל,  הינה חלק ממהלך אסטרטגי כולל עם כניסת מרצדס לקטגוריות חדשות והגעתם של לקוחות חדשים. "אנו רואים בבאר שבע עוגן משמעותי לצמיחת המותג ועושים כל שביכולתנו להציע לתושבי הדרום חווית שירות ומכירה בסטנדרטים בינלאומיים".

מדובר באולם בוטיק שישרת את לקוחות מרצדס בבאר שבע וסביבותיה ויציע חווית שירות אישית בסטנדרטים הבינלאומיים של הקונצרן, זאת עד להשלמת בניתו של אולם התצוגה החדש בשטח של כ – 1000 מ"ר שבנייתו תושלם בתוך כשנתיים.

אולם התצוגה החדש, מציג קונספט עיצובי של בוטיק אורבני, המשתלב בסביבה העירונית בו הוא ממוקם. זאת בהשראת הקונספט העולמי של חברת "מרצדס בנץ". האולם החדש יציע למכירה גם רכבי מרצדס יד שניה וכן יחזיק מגוון רחב של רכבי הדגמה.

כלמוביל מרצדס מציינת מידי חודש שיאי מכירות חדשים. החברה מסרה בשנת 2016 3,267  רכבים פרטיים עם גידול של כ-40%  לעומת 2015 ממשיכה ליישם את אסטרטגיית היצרן להוביל את שוק היוקרה העולמי כבר בשנת 2018 ולהנגיש את המותג ללקוחות חדשים.  

עליזה מנור מנכלית חברת מנור פרוייקטים ויור אגודת הידידים של תיאטרון באר שבע אלי אביסרור מנכל ובעלים אביסרור ובניו ואריאל פינטו (צילום: דייגו מיטלברג)יעקב בן עזרי אריאל פינטו ומשה טרבלסי (צילום: דיאגו מיטלברג)

מאור בנאנו אריאל פינטו ודוד יוסוב מנכל רדיו דרום (צילום: דיאגו מיטלברג)

ברנז'ה באר-שבעית:

בערב החניכה המצויין התקיים מופע מרגש של דיקלה וקייטרינג בניצוחו של השף משה אביב. בין הרבים שהצטופפו בין עמדות ההגשה של צלעות הכבש להררי המקרונים ניצפו : הקבלנים אלי וג'קי אביסרור, מנכ"לית חברת מנור פרוייקטים ויו"ר אגודת ידידי תיאטרון באר-שבע, עליזה מנור, מנכ"ל נתיבים דרום יוסי בן ישי, מנכ"ל חברת מנוליד פיני יעקובי, יעקב בן עזרי, משה טרבלסי, שלום ואופירה ביתן, האדריכל רמי מרש, גבי נגר, בני רווה, מוטי מזוז, רפי לנקרי, רואה החשבון אהרון סגריר, עו"ד דני אליגון, עו"ד חגי אסולין, דודי ליפשיץ, מנכ"ל רדיו דרום דוד יוסוב ועוד רבים.

אתי ואריאל פינטו (צילום: דייגו מיטלברג)​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load