• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סניף חדש של הולנדיה - בבאר שבע

רשת הולנדיה, המתמחה בהנדסת השינה, מתרחבת: סניף חדש נפתח בימים אלו במתחם העיצוב והריהוט דיזיין פלוס בבאר שבע. החנות החדשה בגודל 600  מ"ר זהה במתכונתה לסניפי הרשת הפזורים ברחבי הארץ

מנכ''ל הולנדיה אבי ברססט והפרנזטור ברק בכר

מתחדשים: במתחם העיצוב דייזין פלוס נערכה פתיחה מרשימה לסניף החדש של הולנדיה. באירוע נכחו ברק בכר, מאמן הפועל באר שבע והפרנזטור החדש של החברה שמתנוסס בשלטי החוצות ברחבי העיר, יצחק ברססט מייסד הולנדיה, בנו - אבי ברססט מנכ"ל הולנדיה ורינה בן חמו אחותו שהיא שותפה וחשבת החברה.

הסניף החדש משתרע על שטח של 600 מ"ר והוא מעוצב בהתאם לתמהיל חנויות הרשת בארץ ואף בהתאם למתכונת החנות החדשה שנפתחה לאחרונה בלונדון.  על עיצוב החנות החדשה בבאר-שבע אחראי צוות מעצבי הבית של הולנדיה, ובהם יוליה לבוב ואלעד נעים והושקעו בפתיחתה כ-1 מיליון שקלים.

רחל בן חמו והוריה יהודית ברססט ויצחק ברססט מבעלי הולנדיה

פתיחה חגיגית

קהל מוזמנים גדול מבאר שבע הגיע לחגוג יחד עם בעלי החברה את פתיחת החנות החדשה ולהנות מתכנית אומנותית גדושה שכללה את גזירת הסרט על ידי בעלי הולדיה, תצוגת אופנה לא שגרתית והופעה מרתקת של ריקודים סלוניים ולטיניים שניתנה על ידי רקדנים שהם אלופי הארץ בתחום.

תצוגת האופנה לא הייתה שיגרתית: הדוגמניות עטו על עצמן את דגמי הקיץ של קולקציית המצעים של הולנדיה. על המסלול צעדו התאומות ויקטוריה וורוניקה גוצ'ין, מלכת היופי של באר שבע וסגניתה, איזבל שירקוב שצעדה על המסלול עם בתה הקטנה והדוגמניות מכאלה, לימור ואוקסנה.

תצוגת האופנה עם קולקציית המצעים של הולנדיה


בין האורחים באירוע: ברק בכר, מאמן הפועל באר שבע בכדורגל, שהוא הפרזנטור של החברה. בכר ציין כי בסופו של דבר החליט לבחור בהולנד...יה, ומאז שבכר בה הוא ישן נפלא ומתעורר כל בוקר עם אנרגיות חדשות..., עוד בין האורחים: יוסי סבן, הבעלים של רדיו דרום, רמי שני מגלי צה"ל ועוד רבים אחרים.

רינה בן חמו, יצחק ברססט ואבי ברססט גוזרים את הסרט בפתיחת חנות הולנדיה החדשה בבאר שבע

מתמחים בהנדסת שינה

רשת חנויות הולנדיה מונה 7 סניפים רחבי ידיים בארץ ומוצרי החברה נמכרים בכ- 300  נקודות מכירה בעולם.

לדברי אבי ברססט, מנכ"ל הולנדיה: "כמי שמונה לאחרונה שגרירו בישראל של איגוד השינה הבינלאומי חשוב לי לאפשר לכל אדם בארץ ליהנות משינה איכותית, שהיא אקוטית לאורח חיים בריא. אנו בהולנדיה פועלים להנגשת השינה האיכותית בכל מקום בישראל ואנו מתרגשים להציב יתד גם בבירת הנגב ולאפשר לתושבי הסביבה ליהנות ממוצרי שינה איכותיים, מקומיים ובינלאומיים. אנו מתכוונים לשמר את אופייה הייחודי של רשת חנויות הולנדיה, כרשת חנויות מתמחה וממוקדת, הפותחת חנויות  במיקומי פרמיום".

בחנות החדשה יוצעו למכירה כמו ביתר חנויות הרשת: מיטות מתכווננות מתוצרת החברה לצד מיטות מתוצרת Auping ההולנדית, מזרני Tempur איכותיים, מיטות ומזרני VISPRING הנושאים את חותמת בית המלוכה הבריטי ונחשבים ליקרים בתחומם בעולם – המזרן היקר בישראל נמכר ב- 180,000 ₪ - וגם כרים, שמיכות, מצעים ואביזרים נלווים לחדר השינה כולל מוצרי קו הניחוחות הבלעדי של החברה Sense by Hollandia

בין מוצרי החברה: מערכות שינה מתכווננות, כריות שינה מהדגמים החדישים ביותר, מצעים, ספות שיכולות להפוך בקלות למיטת אורחים נוחה במיוחד ועוד מוצרים משלימים לחוויית שינה מעולה.

לא חבל לתלות טלוויזיה על הקיר? מיטת מולטימדיה (מתוך אתר הולנדיה)​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load