• 26 מאי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מאמינים בב''ש: 'לב הסיטי' בב"ש נרכש בכ-62 מיליון ₪ מחברת ליברטי

לוינשטין נכסים הודיעה הבוקר על רכישת מתחם העסקים והמשרדים "לב הסיטי" בב"ש בכ-62 מיליון ₪ מחברת ליברטי סכום הרכישה משקף  NOI (הכנסות תפעוליות נטו) של כ-5.1 מיליון ₪ ושיעור תשואה של כ- 8.2%

לב הסיטי, ליד התחנה המרכזית (צילום: מושיקו דר)

מתחם לב הסיטי בבאר שבע, ממוקם במרכז העיר ברחוב בן צבי 9 (ליד התחנה המרכזית) ובו נרכשו שטחי המסחר והמשרדים בשטח כולל של כ-13,000 מ"ר ללא הדירות למגורים. בין דיירי המתחם המסחרי ניתן למנות את השלוחה הדרומית של משרד עורכי הדין המוערך מ. פירון, סניף של בנק אוצר החייל, קופ"ח מאוחדת ואופטיקנה.

חברת לוינשטין נכסים, הודיעה כי חתמה על רכישת מתחם העסקים והמשרדים "לב הסיטי" בב"ש מחברת הנדל"ן "ליברטי" שבשליטת קבוצת דוראה (צד ג', שאינו בבחינת צד קשור). עוד מודיעה החברה כי בכוונתה לממן את הרכישה מתוך הונה העצמי וכן מתוך מסגרות כספיות בבנקים. את העסקה מטעם לוינשטין נכסים, הובילו מנהל הפיתוח העסקי של הקבוצה, אלון מרמלשטיין ועו"ד ורד לזר, היועצת המשפטית של הקבוצה.

שאולי לוטן, מנכ"ל ובעלי קבוצת משולם לוינשטין: "קבוצת משולם לוינשטין מחפשת כל העת הזדמנויות עסקיות ואין ספק כי באר שבע הינה בירת ההזדמנויות של הנגב. "האני מאמין" של החברה, מיום הקמתה הוא זיהוי הזדמנויות עסקיות באזורים  מתעוררים , כפי שפעלנו בהקמת מתחם "היי טק" ביקנעם ושותפות במתחמי המשרדים והעסקים "ארטיום" במודיעין ובניין המשרדים ברחוב הברזל ברמת החייל בת"א . ב"ש מהווה את חוד החנית של הדרום ורכישת המבנה הינה סינרגטית והמשך ישיר לפעילות הקבוצה"


לוינשטין נכסים הונפקה לבורסה בשנת 2010. והינה חברת בת של קבוצת משולם לוינשטין.  לוינשטין נכסים בע"מ יוזמת, בונה ומשווקת להשכרה בניינים המכונים "CLASS A"' כלומר בניינים מפוארים, ברמת גימור גבוהה, כלפי פנים וכלפי חוץ. על הנכסים המניבים של החברה נמנים מגדלי יוקרה למשרדים, מבני הייטק מרהיבים ומרכזים מסחריים כגון: מגדל לוינשטין בת"א, מגדל דיסקונט בת"א, מתחם המשרדים "היי טק ביקנעם", פרויקט "אטריום" הממוקם בלב אזור התעסוקה החדש והמתפתח של מודיעין מתחם תעשיה ואחסנה בא.ת רמת אליהו בראשון לציון ונכסים נוספים.

תגובות

End of content

No more pages to load