• 29 יולי 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

דיזיין+ - הוא מרכז החדש לעיצוב הבית בב''ש

תנופת הבנייה בנגב עודדה את מתחם ''השדרה השביעית'' לעשות מהפך מבורך ולהפוך למרכז לעיצוב הבית. לכבוד סוף השנה: מכירה מיוחדת עם הנחות של עד 60%

(צילומים: יח''צ / גדעון לוין)

בבאר שבע ניכרת בשנים האחרונות תנופת בניה מוגברת ולצידה, היצע רחב של מרכזי קניות, תהליך שעורר צורך בחשיבה מחודשת ובשינוי מסלול כאשר הדוגמה הבולטת ביותר שהפכה לסמל הוא המהפך שעברה "השדרה השביעית" ששינתה את ייעודה ומותגה תחת השם Design+ כמרכז העיצוב של הדרום. זהו, מרכז העיצוב הגדול בבאר שבע שכולל את מיטב הרשתות והמותגים תחת קורת גג אחת, אשר יחסוך לצרכנים זמן מיותר בנסיעות. בחודש הקרוב יתקיים על הרשתות במתחם מכירת סוף שנה מיוחדת,  עם הנחות של עד 60% על מגוון פריטי עיצוב.

דיזיין פלוס - כל היופי שבעיצוב הבית, במתחם השדרה השביעית, באר שבע


"היכולת לחזות את הלכי הרוח בשוק אינה פשוטה אך יזמים ואנשי נדל"ן מחויבים לחיות את השטח, לזהות שינויים ולפעול בהתאמה. אחת הדוגמאות הבולטות מהתקופה האחרונה היא שינוי הייעוד המוצלח שעבר מתחם השדרה השביעית בבאר שבע".  "Design+ מרכז העיצוב בבאר שבע, אשר הושק לפני מספר חודשים, מציע מגוון רחב של מותגים ורשתות עיצוב מובילות בתחום עיצוב הבית. לצד המגוון הרחב מתקיימים כדרך קבע תערוכות ואירועי העשרה מקצועיים לקהל הרחב אלו מעניקים ערך מוסף וידע שימושי לייעול תהליכי הבנייה, השיפוץ והעיצוב".

טרקלין מקצועי ראשון מסוגו לאדריכלים ומעצבי פנים נפתח במרכז. במסגרתו מתקיימים כנסים, הרצאות, השקות ותערוכות המציגות את החידושים המקצועיים בתחום. אנשי המקצוע אשר נרשמו ללא עלות כחברי הטרקלין נהנים מחלל עבודה הכולל שירותי מחשוב ותוכנות עיצוב ללא עלות, ספרות מקצועית וחלל המשמש כנקודת מפגש עם לקוחותיהם.

Design+, המשתרע על פני 16,500 מ"ר, הוקם על ידי שיכון ובינוי וקרן הריט סלע קפיטל נדל"ן ומציע מגוון רחב של פתרונות עיצוב בהתאם לסגנון ולתקציב משתנה. בין הרשתות והמותגים: פרנקו פרי, ביתילי, נטוצי, לוגו תאורה, אורבן,שומרת הזורע, כיתן, נגריית רהוטים,בית המעצבים, אלוני, מטבחי זיו, אידאל עיצוב ארונות, זאגה פינות אוכל, וילונות הדר, סוויס סיסטם, דלקוב, ארונות הדר,רקפת ספיר, ניקולטי, מוצצים ועוד.כאשר בחודשיים הקרובים עתידים להצטרף מותגים נוספים כדוגמת אולם תצוגה רחב של הולנדיה ,גלריה ייחודית של מותג מוצרי החשמל TEKA  ,אולם תצוגה של דלתות רשפים עוד.

הכל תחת קורת גג אחת, דיזיין פלוס​​​​​​​


תגובות

End of content

No more pages to load