• 29 מאי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בן סולומון משיק את ספרו 'נדל"ן לכולם'

הספר מפשט את הפן המקצועי של ענף הנדל"ן ומסביר לקורא כיצד לנהוג בתחום תחרותי זה

בן סולומון (צילום: יח''צ)

בן סולומון – הבעלים של חברת השיווק והנדל"ן – "לינקולן", כותב בלוג בפלטפורמה "קפה דה מרקר" מזה שבע שנים, משיק את ספרו הראשון שיצא לרשתות הספרים, 'נדל'ן לכולם' שהפך כבר לרב מכר . סולומון, בן 29, יזם ומנכ"ל לינקולן נדל"ן ושותף עסקי בקבוצת BMB - מיזם בתחום שיווק הנדל"ן ומרצה במוסדות אקדמיים ברחבי הארץ אודות שיווק והשקעות בנדל"ן. חבר מוביל ב"פורום הצעירים" של מרכז הבניה הישראלי. מרצה מהשורה בסגל המרצים הבכיר של "הבית האקדמי" - מיסודן של חברת אנגל שביט והתאחדות הסטודנטים הארצית בישראל, המציע פתרונות דיור מותאמים לקהל האקדמאים.

הספר 'נדל"ן לכולם' יושק באירוע חגיגי בבאר שבע, ביום רביעי ה-26 באוקטובר, בהשתתפותם של אנשי ציבור, יזמים ואנשי מקצוע מובילים מעולם הנדל"ן, חברים מפורום הצעירים של מרכז הבנייה הישראלי. את הערב ינחה עופר פטרסבורג, עורך מדור הנדל"ן של "ידיעות אחרונות”.

בנוסף צפויות להגיע להשקה דמויות מובילות מתחום הנדל"ן : ניר אפללו - יו"ר פורום הצעירים של מרכז הבנייה הישראלי והבעלים של " אפללו ניהול ופיקוח פרויקטים", עופר לוין - חשב משכנתאות ומנכ"ל Reals פיננסים, ליה גיל - מעצבת פנים מהמובילות בארץ ומנחת תכניות טלוויזיה (בעבר השתתפה בריאליטי "הישרדות" בערוץ 10), עו"ד אפרת לוי יצהרי - מומחית במשפט מקרקעין. עופר, עם שותפו רו"ח טל בר, כתב את כל הפרק על המשכנתאות והמימון שניתן כבונוס לקוראים להורדה.

תגובות

End of content

No more pages to load