• 26 מאי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

המשקפיים שישגעו את עולם הנדל''ן בבאר שבע

לא רק מפרט יוקרתי ובנייה בסטנדרט גבוה: באמצעות מערכת מציאות מדומה ראשונה מסוגה, תוכלו לערוך סיור וירטואלי בבית החלומות שלכם בפרויקט 'Om Tower' של 'האחים אום'.

מתוך הדגמה של מציאות מדומה בשבוע המכירות של אחים אום

קניית בית היום היא עסק רציני. כדי לקנות דירה צריך הון ראשוני גבוה, משכנתא ולזוגות צעירים- עזרה מההורים. עד היום, בחירת בית החלומות לוותה בתמונות ההדמיה המתארות את אבזור הבית, הנוף, ושטחי המחיה ושירטוטים המתארים את גודל הבית.

חברת " האחים אום" יצאה בשבוע מכירות ל'פאר היצירה האדריכלית' של שכונת פלח 5 נווה זאב – מגדל המגורים OM TOWER הנישא לגובה 32 קומות ונחשב לאייקון המגורים הגבוה ביותר בבאר שבע בפרט ובדרום בכלל.

החברה, החליטה לשדרג עבורכם את חווית הקניה ולנצל את טכנולוגיית העילית שאנשי היי טק צעירים מבאר שבע פיתחו ושלטענתם הולכים לכבוש את עולם הנדל''ן - 'סיורים וירטואליים חיצוניים ופנימיים בתלת מימד כבר מהשלב בו התוכניות מוכנות'. 

חוויה יוצאת דופן. קונים פוטנציאלים.​​​​​​​

החוויה שלנו היתה עוצמתית, הרכבנו את המשקפיים ונכנסנו לעתיד, לבית החלומות שאותו אנו מעוניינים לרכוש. באוהל שהוקם לטובת שבוע המכירות יש שטח שמיועד אך ורק לסיור הוירטואלי. במקום פגשנו את אנדריי מחברת VE, המפעיל של המכשיר שמחליף למשתמש את שטחי הבית והדגים לנו דירת 5 חדרים ודירת 4 חדרים. מה שיפה שגם הידיים שלנו היו שותפות לחוויה הוירטואלית ותוך זמן קצר ניתן לשכוח שאתה בעצם נמצא באוהל ולא בבית מאובזר ומעוצב. באחת ההדגמות, שלח אותנו אנדריי למרפסת לצפות בנוף המדברי שמתחבר יחד עם התחדשות של בנייה ובעצם הנוף הזה הוא צילום אוויר אמיתי של אזור פלח 5.

שי סוויסה, מנהל השיווק של חברת ''האחים אום': "ישנם המון לקוחות אשר מגיעים למשרד המכירות בעיקר כאשר מדובר בפרוייקט חדש "על הנייר" והם לא כל כך מבינים איך בעצם הולך להראות הבית, הפיתרון שמצאנו הוא הטכנולוגיה המדהימה הזו virtual reality (מציאות מדומה) שמספקת ללקוחות את היכולת ממש לחוות באופן הכי מוחשי איך תיראה הדירה הבאה שלהם"

האם בעקבות הצגת הבית ללקוח במציאות מדומה, הלקוחות מרוצים יותר מחווית הקניה?

"הלקוחות אשר חוו את הסיור במשקפיים הרגישו שהם בתוך הדירה וממש ניסו לגעת בדברים. תמיד זה מפתיע אותנו לראות את התגובות של הלקוחות כאשר הם במהלך הסיור: תגובות של וואו, אני לא מאמין, זה מטורף הם חלק קטן מהתגובות. אין לי ספק שזה משדרג את חווית הקנייה בכמה דרגות."

איך הגעת לזה והאם אתם מתכוונים להשתמש במוצר גם בהמשך?

"אנו היום החלוצים בתחום ואני מאמין שתוך זמן קצר עוד חברות יבינו את הפוטנציאל וזה יהפוך לסטנדרט במשרדי המכירות בדיוק כמו שיש פרוספקט או הדמייה יהיה סיור במציאות מדומה. אני רוצה להודות לאלון, אנדרי ומיכאל מחברת VE."


אתם גם יכולים לנסות- שבוע המכירות נמשך עד יום ו' (ה-23.9) בפלח 5.

שעות הפתיחה: ג', ד', ה' - בין השעות 11:00 - 21:00 וביום ו' בין השעות 11:00 - 13:00


אוהל המכירות של אחים אום בפלח 5תגובות

End of content

No more pages to load