• 26 מאי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מגדל היוקרה החדש של פלח 5 – בואו לראות את ההצלחה מקרוב

חברת האחים אום, אחראית על בניית הבניין הגבוה ביותר באזור הדרום, החלה בבניית הקומה השנייה

החלה השבוע בבניית הקומה השנייה. פרויקט הום טאוור בפלח 5

חברת האחים אום, המקימה את מגדל המגורים הגבוה ביותר בעיר ובאזור הדרום, ממשיכה לבנות בקצב גבוה את המגדל היוקרתי והחלה השבוע בבניית הקומה השנייה.

כל מי שעובר בתקופה האחרונה בקרבת המגדל, לא יכול שלא להתפעל מהיצירה האדריכלית המוקמת בימים אלה, באחד מהלוקיישנים הטובים ביותר שיש לשכונת פלח 5 להציע. קרוב למרכזי החינוך ולגני הילדים , למרכז מסחרי (עתידי) , קרוב לפארק המתוכנן לקום בליבה של השכונה, נגיש לנווה זאב ולכל נקודת עניין מרכזית בעיר.

המגדל, אשר יתנשא לגובה 32 קומות, כולל 4 דירות בלבד בכל קומה עם מרפסות מופרדות ליצירת מקסימום פרטיות ושקט. תמהיל הדירות במגדל מורכב מדירות 4 חד', דירות 5 חד' עם מחסן צמוד לדירה, לופט דופלקס עם חלל OPEN SPACE גבוה במיוחד ופנטהאוזים מפוארים צופים לנוף הפתוח.

כמו בכל פרויקט אותו ניגשת חברת האחים אום לתכנן ולבצע, גם כאן ב-OM TOWER לא נחסך שום פרט וניכרת ההשקעה והדיוק בפרטים הקטנים . מהתכנון הנופי בסביבת המגדל, דרך לובי הכניסה המעוצב, הלובאים הקומתיים וכמובן עד גולת הכותרת – דירת החלומות שלכם, בה תוכלו ליהנות בכל יום מהתכנון האדריכלי המתקדם ביותר, מהעיצוב המודרני וממפרט high premium יוקרתי .תגובות

End of content

No more pages to load