• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מבלים ושרים במועדון פלאג אין

רשת 'פלאג אין', חדרי קריוקי פרטיים, פתחה את הסניף שלה בבאר שבע, במתחם ישפרו פלאנט.

הסניף החדש במתחם ישפרו פלאנט

אירוע השקה לרשת 'פלאג אין' במתחם ישפרו פלאנט: האירוע כלל אווירה משגעת, אוכל טוב, מוסיקה משובחת ומופע 'פרטי' של הזמרים עידן יניב ודנה לפידות הבאר שבעית. במקום חדרי קריוקי פרטיים וגם חדר אירועים גדול, המסוגל להכיל 120 מוזמנים. זהו הסניף הרביעי של הרשת המצליחה, המצטרף לסניפים הקיימים בתל אביב, ראשון לציון ורמת ישי. סניף חמישי אמור להיפתח במהלך הקיץ בעיר אילת.

רשת 'פלאג אין' לקחה את המתכונת המזוקקת של כל אירוע מצליח, המבוסס על נקודת המפגש שבין אנשים, מוסיקה ואוכל טוב, אלכוהול וארזה אותם מחדש בשילוב עם עיצוב מודרני וייחודי, מערכות טכנולוגיה ומולטימדיה מתקדמות ותוכן רחב של שירים.

"אנחנו מאמינים שחווית בילוי חברתית ייחודית, אינטימית ועוצמתית, מאפשרת לאנשים להתקרב זה לזה, להקשיב יותר ,לחזק את מערכות היחסים, לפרוץ מחסומים, לשחרר חסמים, להעמיק את ההיכרות ולהרגיש טוב יותר. כמו ספא קבוצתי לנפש", אומרים ב"פלאג אין".

עידן יניב ודנה לפידות במופע

דנה לפידות ועידן יניבבמתחם חדרי קריוקי פרטיים ומעוצבים, הנבדלים בגודלם ומותאמים לכמויות משתנות של משתתפים מזוג ועד 120 מוזמנים באולם האירועים הגדול, כאשר לרשות המבלים ספריית שירים ובה למעלה מ-40 אלף שירים. מערכת הסאונד, המולטימדיה והתאורה הינן מתקדמות ובשליטה אישית. אחד החידושים במועדון הוא חיבור לרשתות חברתיות ואפשרות לשירותי צילום והקלטה בכל חדר. במקום יש בר משקאות עשיר ומטבח שף מגוון. פשוט באים עם חברים, משפחה או קולגות מהעבודה, בוחרים חדר ומתחילים לעוף באוויר.


אסתריקה נגיד, חדווה שקד ועוד רבות וטובות באירוע ההשקה

תגובות

End of content

No more pages to load