• 19 מאי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

איש העסקים משה חוגג, שגדל בב''ש, רכש את בית''ר י''ם

רעידת אדמה בכדורגל: איש העסקים משה חוגג, יליד מיתר, שגדל בב''ש, רכש את בית''ר ירושלים מידי אלי טביב. ''אצעיד את בית''ר לדרך חדשה''

משה חוגג עם נשיאת אוני' בן גוריון, פרופ' רבקה כרמי (צילום ארכיון: דוברות אב''ג)

לבית”ר ירושלים יש מהיום בעלים חדשים: איש העסקים ויזם ההיי טק משה חוגג, שגדל בבאר שבע, רכש את הקבוצה מאלי טביב והפך לבעליה. 

חוגג פרסם הערב הודעה רשמית בעניין הרכישה: "אני שמח ונרגש לבשר על חתימת העסקה. יש לי חזון שמטרתו להצעיד את בית"ר ירושלים לדרך חדשה. אני מאמין בקבוצה וביכולותיה ובכוונתי לפתח את המועדון ולקחת אותו לשיאים חדשים".

משה חוגג נולד במיתר ולמד במקיף ז' בבאר שבע. בצה"ל שירת במשך שבע שנים כקצין לוגיסטיקה בין השאר ביחידת עוקץ. לאחר שחרורו היה שותף ב-2008 בהקמת הרשת החברתית Web2sport, ושימש מנכ"ל החברה. לאחר שנה של שיתוף פעולה עם אתר ערוץ הספורט הופסקה פעילותה.

עם ליאו מסי, פרזנטור של אחת החברות של חוגג (צילום: יח''צ)​​​​​​​

ב-2010 הקים את חברת מובלי טכנולוגיות 2010 שפיתחה את אפליקציית Mobli לשיתוף תמונות. לאחר שורה של גיוסי הון בהיקף מדווח של כ-86 מיליוני דולר, נסגרה החברה ב-2017 והוגשה בקשה לפירוקה.

ב-2013 הקים את קרן הון סיכון סינגולריטים (Singulariteam) וב-2013 את חברת אליינמנט (Alignment) הפועלת בתחום הבלוקצ'יין.

היום, שני, הוא חתם על מזכר הבנות לרכישת קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים מידי אלי טביב בסכום של כ-26.5 מיליון ש"ח. חוגג נשוי ואב לבן ובת.

תגובות

End of content

No more pages to load