• 19 מאי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בעקבות ההסלמה הביטחונית: בוטל פסטיבל הכדורים הפורחים

בתום הערכת מצב, הוחלט לבטל את פסטיבל הכדורים הפורחים שאמור היה להיערך היום ומחר בפארק הבשור. ''נקיים את הפסטיבל בשנה הבאה'', אומר ראש מועצת מרחבים

פסטיבל הכדורים הפורחים - מבוטל (צילום: יגאל סלבין)

לקראת מלחמה: בעקבות ההסלמה בדרום ולאחר קיום הערכת מצב, הוחלט על ביטול פסטיבל כדורים פורחים בפארק הבשור, שבמועצה האזורית מרחבים, שתוכנן להתקיים היום ומחר (חמישי- שישי 9-10/8). מדובר בביטול של אירוע גדול ויקר, שהיה תכנון כשנה ומהווה את אחת האטרקציות התיירותיות של הנגב.  אל האירוע היו אמורים להגיע משתתפים מכל העולם.

ההחלטה באה בין היתר, על רקע העובדה שחמאס החל להגדיל את טווחי הירי. במערכת הביטחון מעריכים שחמאס לא יקבל על עצמו רגיעה וכי ידחה את האוטלימטום שהוצב לו, על פיו עד השעה 16:00 לתת תשובה אם פניו לרגיעה או למלחמה.

עד כה שוגרו 150 רקטות, 30 מהן יורטו על ידי מערכת כיפת ברזל. 30 תושבים בדרום נפצעו.

ראש המועצה האזורית מרחבים שי חג'ג': "ההחלטה על הביטול היתה מחויבת, כדי להבטיח את שלומם של המבלים. על הממשלה ועל צהל להביא לשקט מוחלט כאן, בין אם באמצעות פתרון מדיני או צבאי. נקיים את פסטיבל הכדורים הפורחים, במלוא הדרו, בשנה הבאה בפארק הבשור."

ביטול מופעים  - גם בנתיבות

עיריית נתיבות הוגיעה כי ''בעקבות המצב הבטחוני - פרסם פיקוד העורף הנחיות המטילות מגבלות על התכנסות קהל גדול בשטח פתוח בנתיבות. על כן אנו נאלצים לבטל את המופע (הזמר מרדכי בן דוד) שאמור היה להתקיים היום יום חמישי כ"ח אב 9.8.18 על מנת לשמור על בטחון התושבים. המופע ידחה למועד אחר. למעוניינים- תוקפו של הכרטיס יהיה יפה גם למועד הבא. אולם שמורה לכל מחזיקי הכרטיסים הזכות לקבל החזר כספי מיידי''.

תגובות

End of content

No more pages to load