• 19 מאי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בעוטף ירי טילים - ובב''ש פסטיבל אורות

המציאות הבלתי אפשרית של הנגב: על פי נתוני האבטחה של מפיקת האירוע, למרות הירי בדרום, כ-45,000 איש ביקרו ביומו הראשון של פסטיבל הזוהר בב''ש. היום, חמישי, המארגנים מצפים למספר דומה של מבקרים

רח' סמילנסקי, ביום הראשון של הפסטיבל (צילום: דיאגו מיטלברג)

בעוטף עזה ובשדרות: אזעקות צבע אדום וירי טילים ובבאר שבע - פסטיבל. זוהי המציאות הבלתי נתפסת לעיתים של החיים בנגב. למרות המתיחות בדרום, נערך אתמול, רביעי, הערב הראשון של פסטיבל זוהר דרומי, פסטיבל האור של באר שבע. ביום הראשון לפסטיבל הגיעו כ-45,000 איש, כך על פי נתוני האבטחה של חברת ההפקה, לצפות במיצגי אור, לשחק במשחקי התאורה האינטראקטיביים וליהנות מהתהלוכות המוארות שצעדו ברחובות. הפעילות בבאר שבע מתקיימת כשיגרה, על פי הנחיות פיקוד העורף ואירועי התרבות נערכים כסדרם.

כארבעים אמנים מהארץ והעולם עבדו במהלך השבוע האחרון על הקמת מיצגי אור ומבנים מוארים שהפכו את מתחם העיר העתיקה באר שבע לתצוגת אמנות של אור ויופי. היום, חמישי, היום השני והאחרון המארגנים מצפים שיגיע מספר דומה של מבקרים.

בפסטיבל  מוצגות עשרות יצירות אמנות מוארות בגדלים שונים, יצירות אינטראקטיביות המזמינות את הקהל להפעיל בעצמם את מיצגי האור באמצעות שיטות שונות, והופעות של אמנים מקומיים לצד להקות מוארות. בנוסף, הוכנו מייצגים חווייתיים וסדנאות במיוחד עבור ילדים או ילדים בנפשם וכן סיורים ליליים מודרכים ברחבי העיר העתיקה. 

הכניסה וההשתתפות בפסטיבל ללא תשלום.


תגובות

End of content

No more pages to load