• 20 מאי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

השכנים התלוננו - והמשטרה באה לבדוק אם העגורן באתר הבניה מסוכן

העגורן באתר הבניה ברח' יהודה הלוי עורר את חששם של השכנים. היום נערכה במקום ביקורת של המשטרה, אגפי העירייה ומשרד העבודה והרווחה

העגורן הרח' יהודה הלוי (צילום: דוברות המשטרה)

צריח עגורן, המוצב באתר בניה ברח' יהודה הלוי, ואשר סיבסב (הסתובב במהירות), עורר את דאגת השכנים במקום, אשר הזעיקו את המשטרה. 

במשטרה אומרים, כי בעקבות פניית תושבים למשטרת ישראל אודות מסוכנות הנשקפת מאתר בניה ברח' יהודה הלוי בבאר שבע בוצעה היום, שלישי, בקרה משותפת למחלקות הפיקוח וההנדסה של עיריית באר שבע בשיתוף נציג משרד העבודה ונבדקה פניית התושבים בדגש לבטיחות האתר ובפרט המנופים.

וידאו: הביקורת האתר הבניה (צילום: משטרת ישראל)

בסיום בדיקתם של אנשי המקצוע נמסר כי אין סכנה הנשקפת לאדם מהכלים הפועלים באתר וככל שהם מופעלים עפ"י הנהלים והתקנות, וכי קיימים כל אישורי הבטיחות הנדרשים.

לעניין טענות התושבים בנוגע לסיבסוב צריח העגורן, עלה כי מדובר בהליך תקין של תחזוקת העגורן בכדי למנוע נפילתו, וסיבסוב הצריח נגרם כתוצאה מממשטר הרוחות.

בהמשך הבדיקה עלה כי קיימים כל היתרי הבניה הנדרשים. מפקד השיטור העירוני בתחנת באר שבע, פקד יהודה סויסה, אשר עמד בראש הבקרה הבהיר למנהל אתר הבניה ולקבלן שלא תתאפשר כל חריגה מתקנות הרעש עפ"י החוק וכל פניית אזרח תבדק ותאכף במידת הצורך.


תגובות

End of content

No more pages to load