• 19 מאי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בחירות 2018 / דימונה: נסים פרץ השיק את קמפיין הבחירות

פרץ ירוץ במסגרת רשימה על-מפלגתית שעיקר מצעה: טובת העיר. פרץ עלה ממרוקו בגיל 8, החל לעבוד לפרנסת המשפחה כשהיה ילד, אך בצה''ל הצטיין, השלים פערי השכלה והשתחרר בדרגת סגן אלוף

משיקים את הקמפיין: פרץ, ברונשטיין ו-וקנין (צילום: דן בונבידה)

ניסים פרץ פתח הערב את קמפיין הבחירות שלו לראשות עיריית דימונה והציג את הרשימה בנוכחות כ-100 תומכים. ברשימה חברים, מלבד פרץ, גם  אלי ברונשטיין, המשובץ במקום השני ומרינט וקנין, במקום השלישי.

פרץ רץ במסגרת רשימה עצמאית, על-מפלגתית: ''אני רץ ברשימה עצמאית של איחוד מפלגות בו חברים מספר גורמים שיפעלו למען העיר. ראש עיר הרי לא עסוק בנושאים מדיניים אלא בניהול העיר. הרשימה שלנו תייצג את כל חתכי האוכלוסייה'', אמר.

פרץ הוא סא''ל במילואים, בוגר המכללה הבין זרועית לפיקוד ולמטה בצה"ל, בעל תואר ראשון במינהל עסקים, תואר שני במינהל ציבורי והנדסאי תעשייה וניהול. הוא ייסד ומנהיג את עמותת "לדימונה מלב אל לב" ואחראי לפיתוח מודל ייחודי בארץ לסיוע התנדבותי רב - תחומי.

הוא מאוד פעיל בשימור מורשת יהדות מרוקו. הוא עלה לישראל בגיל 8 עם אמו האלמנה, אחיו ואחיותיו, היישר לדימונה ולשוק העבודה דאז, בו הועסקו ילדים, לסיוע בפרנסת המשפחה. בשנת 1972 התגייס לשירות סדיר בהנדסה קרבית, כשהשכלתו הפורמלית רק כמה כיתות בית ספר יסודי. הוא השלים את כל הפערים, היה חניך מצטיין בכל קורס צבאי בו השתתף והשתחרר אחרי שירות קבע, בשנת 1998, בדרגת סגן - אלוף.


תגובות

End of content

No more pages to load