• 20 מאי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בחירות 2018 / להבים: קובי נודלמן עורך חוג בית

נודלמן, תושב להבים מזה עשור ובעל ניסיון במערכות מוניציפליות (היה יד ימינו של ראש עיריית ב''ש יעקב טרנר), נפגש על בסיס שבועי עם התושבים: ''חשוב לי להקשיב לתושבים''

קובי נודלמן. מתמודד לראשות מועצת להבים (צילום: פייסבוק)

לפגוש את התושבים ולהקשיב להם: קובי נודלמן, המתמודד לראשות מועצת להבים, ממשיך בסדרת המפגשים עם התושבים. ניר, יום רביעי, ה-1 באוגוסט, הוא יערוך בשעה 20:30 חוג בית בבית משפחת פנחסי (ברח' עין צין 3, להבים). 

עו"ד קובי נודלמן,  הוא בן 45,  אבא לדנה, שירי, ויהונתן.  בעברו שימש כיד ימינו ועוזרו של ראש עיריית באר שבע יעקב טרנר, כיהן כמנהל אגף משאבי אנוש בעיריית ב''ש, גוף המונה למעלה מ 3,000 עובדים הוביל פרוייקטים ותהליכים עירוניים רבים. נולדמן מספר כי  הינו בעל היכרות וניסיון רב שנים עם עבודת הרשות המקומית, משרדי ממשלה וגופים תומכי רשות. הואניהל תקציבים עירוניים בהיקף של מאות מיליוני שקלים.

''לפני עשור בחרתי את להבים כבית. הבית של דנה, שירי ויהונתן - ילדיי'', מספר נולדמן. ''בשנה האחרונה לאחר שיחות עם חברים, תושבים ובני משפחתי החלטתי לצאת מהמקום הנוח ולהוביל שינוי. תפיסת השינוי שלי לא נוצרה מתוך תיאוריה. היא נוצרה ברחובות להבים, בפארק הכחול, בבית הספר - בשיחות עם תושבים רבים. משפחות ותיקות וצעירות, בני נוער וחיילים שרואים כמוני את להבים כבית ורוצים לנתב את להבים לכיוון הנכון''.
 
חוגי בית של קובי נודלמן (צילום: פייסבוק)​​​​​​​

''אני מביא רצון עז לשנות מתוך ידיעה וניסיון רב שנים כי הדברים צריכים להיראות אחרת. להבים צריכה להיות יישוב מוביל ומודל לאחרים. ללהבים יש את ההון האנושי והאיכויות אשר שילובם בעשייה שלנו הוא הכרחי לשיפור עתיד היישוב. אני מאמין כי קהילה חזקה יכולה לגשר על פערים ויכולה ליצור הישגים. אני אב לשלושה ילדים אשר לומדים במערכת החינוך היישובית ויודע כי ניתן לתת לדור הצעיר כלים רבים נוספים ובכך נחזק את עתידנו. לצדנו גדל דור צעיר עם פוטנציאל גדול אשר יכול להוות מודל לחיקוי. אני רואה בשירות הציבורי זכות גדולה לתת לאחר, כפי שעשיתי בעבר, וקורא לכל אחת ואחד מכם לקחת חלק בשינוי. ביחד, רק ביחד נצעיד את להבים לעתיד טוב יותר'', הוא מספר.

נודלמן עורך על בסיס שבועי חוגי בית, בהם הוא מקשיב לתושבים ומנהל איתם שיח פתוח. לדבריו, מתרגש  לפגוש מחדש בכל חוג את אנשי היישוב ולהיווכח עד כמה ההחלטה להתגורר בלהבים ולבקש לעשות למען היישוב  - נכונה.

תגובות

End of content

No more pages to load