• 19 מאי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בחירות 2018 / להבים: יוסי ניסן השיק את קמפיין הבחירות

האם הפעם הוא יעשה את זה? בבחירות האחרונות פחות מ-250 קולות הפרידו בין חבר מועצה הוותיק יוסי ניסן, לבין ראשות המועצה. הפעם, הוא מבטיח, יהפוך את היישוב ל''להבים מנצחת''

''להבים מנצחת'': יוסי ניסן בכנס ההשקה (צילום: יח''צ)

יוסי ניסן, המועמד לראשות מועצת להבים, פתח רשמית את הקמפיין הבחירות שלו. כ-200 תושבים נטלו חלק בכנס השקת הקמפיין. "אני מאמין שבמערך השיקולים שיפעילו התושבים בבואם להחליט במי לבחור, יהיה משקל משמעותי לקבלות של המועמדים על עשייה, לניסיון ציבורי ופוליטי, לכישורים רלוונטיים ולמידת המחויבות של המועמד ללהבים כפי שהיא באה לידי ביטוי במעשים", אמר. ניסן מכהן כחבר מועצה מזה 15 שנה.

בבחירות הקודמות, ב-2013, פחות מ-250 קולות הפרידו בין ניסן לבין ראשות המועצה: הוא זכה ב-1,058 קולות (33.42 אחוזים מהקולות הכשרים) מול אלי לוי, שזכה ב-1303 קולות (41.16 אחוזים).

ניסן סקר בפני באי הכינוס את הישגיו  כחבר מועצה עד כה והסביר מדוע הוא הראוי והמתאים ביותר, לטענתו, להנהיג את להבים. הוא פרש בפני הנוכחים את תכניתו המקיפה ל"להבים מנצחת". בין ההישגים, הזכיר ניסן את התנגדותו להרחבת הישוב, לבנייה לגובה, לייקור תעריפי הארנונה, להקמת אולמות שמחה וכן את מאבקו המתמשך למען שקיפות ומנהל תקין במועצה. תכניתו המקיפה של ניסן שעיקריה הוצגו בכנס, כוללת התייחסות לתחומים מרכזיים וביניהם חינוך, ביטחון אישי, תחבורה, צביון הישוב, תרבות, קהילה, מנהל תקין ושירות לתושב. 

בתחום החינוך התחייב ניסן להגדלת את תקציב החינוך ב-30% בשנתיים הראשונות, ובתחום הביטחון להוריד את רמת הפשיעה בישוב ב-50% בטווח הקצר ולמיגור התופעה בטווח הארוך.  "אינני טירון פוליטי", אמר ניסן לתומכיו, "בבחירות הקודמות הייתי כפסע מניצחון ואני משוכנע שהפעם בשלו התנאים והניצחון לא רק אפשרי אלא גם מתבקש".

תגובות

End of content

No more pages to load