• 20 מאי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בחירות 2018: ח''כ אוחנה קבע מזוזה בסניף הליכוד בב''ש

בסניף הליכוד מדברים על חיזוק הייצוג של המפלגה במועצת העיר, שהיא כיום סיעת יחיד. ''אנחנו כוח עולה בעיר'', אמר יו''ר הסניף, שמעון בוקר

ח''כ אוחנה קובע מזוזה בסניף הליכוד (צילום: ליכוד ב''ש)

להגדיל את מספר חברי מועצת העיר מטעם הליכוד - כך מבקשים בסניף המקומי,  שמחמם מנועים לקראת הבחירות המונציפאליות. כיום הליכוד מיוצג על ידי חבר מועצה אחד בלבד, יוסי דלויה, שגם הצהיר לפני הבחירות הקודמות את תמיכתו בראש העירייה, רוביק דנילוביץ'. 

''מפלגת הליכוד הינה כוח עולה בעיר, ולא נעצור כאן. כשהליכוד חזק, והוא יהיה חזק, מועצת העיר באר שבע תהיה חזקה!'', אמר יו''ר הסניף, שמעון בוקר. 

ביום חמישי הגיע לסניף הליכוד ח''כ אמיר אוחנה, למפגש עם אנשי הליכוד בבאר שבע וקבע מזוזה בסניף המתחדש. אוחנה, בן 42, נולד בבאר שבע ולקראת גיוסו לצבא משפחתו עברה ללהבים ולאחר מכן, עזבה את הנגב לטובת חיים במרכז הארץ. אוחנה, קצין משטרה צבאית ועורך דין פלילי במקצועו, הוא ממייסדי קבוצת "גאווה בליכוד", תא ההומוסקסואלים, הלסביות, הבי-סקסואלים והטרנסג'נדרים של תנועת הליכוד, שהוקם ב-2011, ומדצמבר 2014 מכהן כיו"ר הקבוצה, המהווה את התא הגאה הפוליטי הראשון במחנה הלאומי, המוביל מאבק לשוויון להט"בי. מאז הוקם, תפס התא תאוצה במפלגה, ואוחנה סומן כפעיל מרכזי בתנועת הליכוד וצורף כחבר בהנהלת חוג "תדמור", פורום נאמני ארץ ישראל בליכוד, וכן כחבר בפורום "מנוף" – פורום צעירים ליברלי בליכוד. הוא גם יו''ר וועדת חוק הלאום. כיום הוא מתגורר עם בן זוגו ושני ילדיו, מהליך פונדקאות, בתל אביב. 

בבחירות האחרונות לכנסת הליכוד זכתה בבאר שבע בתמיכה הרבה ביותר עם 37.69% מהקולות. אך הכוח האלקטורלי הזה לא בא לידי ביטוי במועצה העיר, בה יש לליכוד חבר מועצה בודד, יוסי דלויה. 

תגובות

End of content

No more pages to load