• 20 מאי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סטארים אולי לא, אבל בדימונה הפגינו רוח ספורטיבית

תוכנית הריאליטי גולסטאר הגיעה השבוע לדימונה וצילמה פרק בהשתתפות כוכבי הסדרה ובכירי עיריית דימונה. כוכבים למונדיאל הבא לא יצאו משם, אבל הרבה צחוקים והמצב רוח - כן

ראש עיריית דימונה. גילה רוח ספורטיבית (צילום: דוברות דימונה)

כוכבי תוכנית הריאליטי ''גולסטאר'' התארחו השבוע בדימונה, למשחק ידידותי בקאנטרי קלאב החדש שנחנך לאחרונה בעיר. אז ככה: זה היה משחק של כדורגל חופים, השחקנים היו רחוקים מלהיות המסי הבא, אבל היו שם מלא צחוקים, מצב רוח טוב ובעיקר רוח ספורטיבית.

היה נחמד, כי היו תלבושות, כיבוד קל, מקלחות צוננות ומשם נסעה הכבודה המקומית לדבר פוליטיקה של עידן טרום בחירות, כלליות ומקומיות עונתה הרביעית של סדרת הריאליטי המצליחה והמצליחה הפגישה באמצע השבוע את נבחרת גולסטאר בכדורגל מול נבחרת דימונה המחוזקת על ידי הפועל באר שבע למשחק שנערך בקנטרי קלאב המקומי, על משטח חול ועם מיטב הסלבס הן של התכנית והן של הנבחרת היריבה.

גלאקטיקוס? טוב, לא בדיוק, אבל הפגינו רוח ספורטיבית (צילום: דוברות דימונה)

התכנית עצמה הייתה בשיתוף ערוץ 5 שאף שידר אותה מתחילתה ועד סופה בשידור חי, ועוד נכונו לנו עשרות שידורים בלופ.
גולסטאר היא תכנית דוקו-ריאליטי ישראלית. התכנית גולסטאר נוצרה והופקה על ידי סוכנות ADD עבור רשת HOT. התכנית מציגה את פעילותה של נבחרת כדורגל המורכבת מידוענים. בכל פרק, הנבחרת עוברת חוויה משותפת אחרת כולל אימון והכנה לקראת המשחקים, המשחקים עצמם והתגובות לאחריהם. את הנבחרת מאמן שייע פייגנבוים, מאמן כדורגל ותיק וכדורגלן עבר. בסיום כל עונה הנבחרת מתכוננת למשחק הגמר, כאשר כל המשחקים הם בעצם הכנה למשחק זה.

ביום שלישי כאמור, התייצבו כוכבי גולסטאר ביניהם דורון מירן, רגב הוד, טילטיל, קותי סבג, לירן שטראובר, דוד רביבו ואחרים מול נבחרת משולבת מדימונה/ב"ש הכוללת את ראש העיר בני ביטון (הוא היה שחקן כדוריד, לא?), השר צחי הנגבי (שוער מצוין), אורן חזן (חלוץ מטרה שנגע בכדור רק פעם אחת...), שלום אביטן האגדי (נשוי לדימונאית), חיים בן שאנן, סתיו אלימלך, כפיר אדרי ועוד איזה 43 "קשישים" לובשי מדים צהובים המזכירים את ברצלונה...) למשחק שייקבע את עתידם של השחקנים מהצד הנגבי: מי למנוחה של שבוע ומי לאשפוז של חודש.

כוכב הפועל ב''ש, שלום אביטן - שיודע מה זה כדורגל (צילום: דוברות דימונה)​​​​​​​

קדם למשחק מספר פאנלים בהנחייתם של שרון פרי ורז זהבי, שבהם נשאלו אותן שאלות והתקבלו אותן תשובות...
בשעה 17:30 בערך נשרקה פתיחת המשחק על ידי שני שופטים אובייקטיבים לחלוטין, אחד מנווה חורש והשני מנאות הללי, מה שנתן את האות להתקפות גלים גלים נגד... החום, העייפות, החול והלחות גם. במשך שעה ארוכה הייתה התוצאה 0-0, כאשר שני השוערים, עייש של הנבחרת המקומית ושטראובר של הגולסטארים, מצליחים לבנות את כל התקפות החלוצים, מה שהותיר את התוצאה בעינה עד לעשר דקות לפני שריקת הסיום.

אז, ניסה מיודענו שלום אביטן להזיז קצת את העניינים. בתחילה הוא הציע שעיריית דימונה תיתן פרמיות לשחקנים שיבקיעו, אבל דובר העירייה דחה את ההצעה על הסף, אבל הציע חלופה: לשים לאחד השופטים 100 שקלים כדי שיטה את המשחק. השופט, חובש כיפה אגב, דחה על הסף את ההצעה, אבל זה לא הפריע לו לשרוק פנדל לטובת המקומיים ש... ברור, הוחמץ עוד לפני שנבעט.

ואז, עשר דקות לסיום כאמור, נכנס למגרש רז זהבי, ותוך שלוש דקות הוא העלה את האורחים לתוצאה 0-2, תוצאה שהחזיקה מעמד שתי דקות בלבד, כי סתיו אלימלך דאג לצמק.

​​​​​​​שתי דקות לפני השריקה לסיום הכניס המאמן אהוד כחילה את ח"כ אורן חזן כחלוץ תוקף במקומו (יענו, מאמן שחקן כחילה). חזן עטה על גופו את החולצה הצהובה שנשאה את השם "א. סיגרון", קיבל כדור ענק מבני ביטון ו... לקחו לו שתי דקות להחליט אם לבעוט או למסור. בסוף לא יצאו לו לא זה ולא זה, מה שהביא לסיום המשחק, לניצחון הגולסטארים ולחלוקת גביעי הוקרה להנגבי, לחזן, לח"כ מאיר כהן ולמנכ"ל ערוץ 5, תומר תורג'מן, פעם דימונאי תמיד דימונאי. איך אומרים? התוצאה לא חשובה, חשוב עצם המפגש...

תגובות

End of content

No more pages to load