• 20 מאי 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום: דרשו החזר בלו ביותר מ-25 מיליון ש''ח, אף שלא שילמו מס

בתום חקירה, המחלקה המשפטית מכס ומע"מ ב''ש הגישה לבימ''ש השלום כתב אישום נגד שתי חברות ובעליהן על כי הגישו דרישה להחזר בלו על דלק, מבלי שהמס שולם על ידם

דרשו החזר בלו על דלק (צילום הדמיה: skitterphoto.com / CC0)

המחלקה המשפטית מכס ומע"מ באר שבע ברשות המסים הגישה אתמול לבית משפט השלום בבאר שבע כתב אישום נגד שתי חברות ובעליהן המואשמים כי הגישו לרשות המסים דרישות להחזר בלו על דלק בהיקף המסתכם ב-25,317,197 שקלים וזאת על אף שהמס לא שולם מעולם על ידם ומבלי שיהיו לגביהם מסמכים כנדרש לפי החוק. כתב האישום הוגש בעקבות חקירה שנוהלה על ידי מחלקת הביקורת במשרד מע"מ באר שבע.

כמצוין בכתב האישום, שהוכן ע"י עו"ד ספיר אלון, הנאשמת 1 - חברת ענבי הנגב המערבי בע"מ הרשומה כעוסקת בענף הובלות מטענים בדרכים והנאשמת 2 - חברת מדיה גרף – אין ליין השקעות בע"מ הרשומה כעוסקת בענף קבלנות בניין, נכללות בשותפות ענבי הנגב המערבי. בתקופה הרלוונטית לכתב האישום, ניהל נאשם מספר 3, בהג'ת בן יוסף אלרומילי מרהט את השותפות ואת חברת ענבי הנגב המערבי בע"מ.

כעולה מכתב האישום, בתקופה שבין ינואר 2012 ועד לאוקטובר ,2016 הגישו הנאשמים 29 דוחות תקופתיים לרשות המסים וכללו בהם דרישה מצטברת להחזר מס בלו על דלק בסך 25,317,197 ₪ וזאת מבלי שהיו להם מסמכים כנדרש בחוק  ובכך מסרו הצהרה לא נכונה.  

תגובות

End of content

No more pages to load